YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralelci Operasyonunda flaş gelişme
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yapılan açıklamada,Emniyette "paralel yapı" operasyonu kapsamında, 39 şüpheli hakkında yakalama, arama ve gözaltı talimatı verildiği, şu an itibarıyla 15 şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi.
Paralelci Operasyonunda flaş gelişme
22 Temmuz 2014 / 11:50 Güncelleme: 22 Temmuz 2014 / 11:56

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yapılan açıklamada,Emniyette "paralel yapı" operasyonu kapsamında, 39 şüpheli hakkında yakalama, arama ve gözaltı talimatı verildiği, şu an itibarıyla 15 şüphelinin gözaltına alındığı, uygulamanın halen devam ettiği bildirildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, "Sözde Selam-Tevhid örgütü kurulduğu iddiasıyla 251 kişi hakkında yürütülen soruşturmayla ilgili yapılan inceleme ve araştırma tamamlanmış olup, sonuç olarak 251 kişi hakkında da takipsizlik kararı verilmiştir" denildi.

MİT Müsteşarı kod adıyla dinlendi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan açıklamada, "Selam tevhid örgütü kurulduğu yönünde delil olmadığı halde, bir kurgu oluşturularak, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve bakanlarının, diğer ülke yetkilileri ile görüşmelerinin kaydedildiği" bildirildi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler