YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralelci memurları üzecek haber!
Paralelci memurları üzecek haber!
29 Nisan 2015 07:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuveyt dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını cevapladı. Erdoğan, usulsüz yollarla sınav kazanıp memur olan kişiler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan sözkonusu kişiler hakkında "Görevden alınması, kendilerine yapılan ödemelerin alınması, faizleriyle birlikte tahsil edilmesine kadar konuşulması lazım" dedi.

Paralel çete yargı ile kendi adamlarını çıkarmak istedi. Şu andaki operasyonda HSYK ne yaptıysa aynı şekilde bu zincir yakalananlar kimisi açığa alınacaktır. Kimisi meslekten men edilecektir. Bu ülkede bunlar ya bu devletin varlığını kabul edecekler veya yok olacaklar. Biz bunu Milli Güvenlik Kurulu olarak tavsiye kararı ile hükümete bildirdik. Yarınki (bugün) MGK’da da yerini alacak. Bunlarla ilgili kararlılığımız sürecektir.

(KPSS’deki usülsüzlük, soruların çalınması) Yasal olarak bunların görevden alınmaları, kendilerine yapılan ödemelerin alınması, faizleriyle birlikte tahsil edilmesine kadar konuşulması lazım. Haketmediğiniz bir yere giriyorsunuz birinin kakkını alıyorsunuz. Yargının vereceği karar, gerekçesi önemlidir. Belki mali yükümlülükler de getirecektir.

her kuruma el atılmalıdır
 // toros kurt
milli eğitim,maliye ,adliye,belediye,emniyet,sağlık bakanlığı ,tarım bakanlığı, içişleri bakanlığı,spor bakanlığı vb tüm bakanlıklarda hala çok etkin durumdadırlar.okullarda etkin olarak faaliyet sürüyor.şöfor okulları sürücü kursları,ehliyet sınavını yapanların tamamına yakını paralelcilerin kontrolündedir.yatılı devlet okullarında nöbet görevlerini bile hala paralelciler belirliyorlar.devletimiz mit. kanalıyla bunları tesbit etmelidir....
29 Nisan 2015 Çarşamba 11:12
hakkı
 // **
olması gerekende budur. benden aldığı vergiyle millete ihanet edenlerin yediği haram lokmalar fitil fitil burunlarından gelsin....
29 Nisan 2015 Çarşamba 08:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler