YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı'nın üniversitesinde sergide çarpıcı ABD ve İsrail ayrıntısı
Parale Yapı'ya yakınlığıyla bilinen bir üniversitede düzenlenen sergide yayınlanan fotoğraflardan özellikle Filistin üzerindeki politikaları çok eleştirilen Benjamin Netanyahu'nun sözüyle birlikte yayınlanan bir fotoğraf dikkat çekti.
Paralel Yapı'nın üniversitesinde sergide çarpıcı ABD ve İsrail ayrıntısı
26 Nisan 2015 / 12:25 Güncelleme: 26 Nisan 2015 / 12:31

Gülen grubuna yakınlığıyla bilinenbir üniversitenin Politika Kulübü ev sahipliğinde bu yıl 5.'si düzenlenen Model Birleşmiş Milletler (BM) Konferansı gerçekleştirildi.

26 Nisan'a kadar devam etmesi beklenen konferans için açılan sergide yer alan fotoğraflarla İsrail ve ABD güzellemesi yapılması dikkat çekti.

Sergide yer alan fotoğraflarda her yıl yüzlerce masum Filistinliyi şehit eden İsrail'in Başbakanı Benjamin Netanyahu'nun, "Orta Doğu'daki gerçek problemlere odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Problem İsrail değil. Problem İsrail'i silmek için nükleer silah geliştiren diktatörlükler." sözünün yer alması özellikle dikkat çekti.

Üniversitenin Büyükçekmece Kampüsü'nde gerçekleştirilen Fatih Üniversitesi Model Birleşmiş Milletler (FUMUN) Konferansı'nın açılışına Alman Büyükelçiliği Basın Sözcüsü Peter Kettner, Yunanistan Radikal Sol Koalisyonu Syriza Milletvekili Dimitri Tsoukalas'ın yanı sıra pek çok akademisyen katılıyor.


 

HABER10

Etiketler: ,
19:11
 // Rasim DUMAN
"Guneydeki sevdikleri ulke"ye sevgileri o kadar cok ki, bu sapkinliklarina karsi milletimizin hassasiyetini bildikleri halde, hislerini izhar etmekten kendilerini alamiyorlar. Kilavuzlari olan hocaefendi de (?!) Mavi Marmara katliaminda İsrail'den taraf olmustu....
26 Nisan 2015 19:11
19:05
 // Rasim DUMAN
"Guneydeki sevdikleri c...
26 Nisan 2015 19:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler