YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel yapının bir yalanı daha ortaya çıktı!
Başbakan Erdoğan'ın tarihi İran ziyaretini karalamak için her yolu deneyen paralel yapının bir yalanı daha ortaya çıktı.
Paralel yapının bir yalanı daha ortaya çıktı!
31 Ocak 2014 / 22:30 Güncelleme: 31 Ocak 2014 / 22:29

Paralel yapının gazeteci görünümlü psikolojik harp unsurlarının, İran üzerinden başlattıkları karalama kampanyası deşifre oldu.

Başbakan Erdoğan'ın tarihi ziyaretinden rahatsızlık duyan yabancı ülkelerle paralel hareket eden örgüt elemanları, sosyal medya üzerinden yalanlarla saldırıya geçti.

Başbakan Erdoğan'ın İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'i ziyaretinde özellikle odada Türk bayrağına yer verilmediği yalanı ortaya atıldı.

Resmi ziyaret olmaması ve Hamaney'in sadece dini lider olması sebebiyle hiçbir görüşmede konuk devletin bayrağı odada bulunmuyor.

İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'i ziyaret eden Başbakan Erdoğan ve bakanların fotoğrafları üzerinden sosyal medyada dolaşıma sokulan yalanlar, paralel yapının kontrolündeki internet siteleri üzerinden de yaygınlaştırılmaya çalışılıyor.

Resmi bir ziyaret olmadığı çok iyi bilinmesine rağmen toplantıda Türk bayrağı bulunmadığı gerekçesiyle başlatılan itibarsızlaştırma kampanyası yine başarısızlıkla sonuçlandı.

Yaptığı her hamle boşa çıkan paralel yapının, Türk bayrağı üzerinden yabancı devletler adına düzenlediği karalama çabası Hamaney'i ziyaret eden farklı liderlerin fotoğraflarının incelenmesiyle boşa çıktı.

Başbakan Erdoğan ve bakanların katıldığı resmi ziyaretlerde Türk bayrağının, İran bayrağının yanında yer aldığı fotoğraflarda görülüyor.

5-006.jpg

6-001.jpg

SABAH

22:49
 // KADİR MISIRLIOĞLU
Abi o değil de, şu an a haber deşifrede fesli bir amca var, fetoşa saydırıyor. Hem de, haklı olarak....
31 Ocak 2014 22:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler