YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel yapıdan Numan Kurtulmuş'a torpil
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u dinleyen paralel yapı eşi Sevgi Kurtulmuş'u ve oğlu Emir Kurtulmuş'u da dinlemiş. 3 bin kişiden oluşan dinleme listesinde Kurtulmuş'a yakın isimlerin ağırlıkta olması dikkat çekti.
Paralel yapıdan Numan Kurtulmuş'a torpil
24 Şubat 2014 / 20:17 Güncelleme: 24 Şubat 2014 / 20:21

Başbakan Erdoğan ve yakın çevresi için 'Selam Terör Örgütü' adlı bir örgüt uyduran paralel yapı, 2011 yılından bu yana her konuşmayı 'tape'leyip arşivlemiş. Dinleme mağdurlarından biri de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş. Karanlık paralel örgüt Kurtulmuş'u dinlemekle kalmamış eşi Sevgi Kurtulmuş ve oğlu Emir Kurtulmuş'u da dinlemiş.

Geçmişte Has Parti Genel Başkanlığı yapan Numan Kurtulmuş'un yakın çevresi de dinleme ağına takılmış. Kurtulmuş'un yakın koruması Hüseyin Demir, Özel Kalemleri Furkan Torlak ve Musa Güldibi, Has Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Özel, Ankara İl Başkanı, Abdulhamit Gül, Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, GİK üyeleri; Erol dilaver, Hüsamettin Korkutata, Sinan Hacı Necipoğlu ve Türker Saltabaş'ın dinlenen isimler olması dikkat çekti.

Amaç tutuklamak

Devletin bütün kurumlarına sızan 'paralel yapı'nın hükümeti darbe ile devirdikten sonra siyasetçi, gazeteci, yazar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de aralarında bulunduğu binlerce kişiyi cezaevlerine doldurma planına ilişkin belgeler ortaya çıktı.

Numan Kurtulus AKP nin gelecegidir !
 // Oruc
Neokoncu Feto örgütü bunlari hesapladigi icin simdiden onu sonradan sikirstirip yipratmanin yollarini ariyorlar ! Seytana usaklik yapan örgütten ne beklenir !...
24 Şubat 2014 Pazartesi 22:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler