YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı'dan iftira üstüne iftira!
MİT tırlarını durdurdukları gerekçesiyle tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edilen askerleri sorgulayan ve haklarında tutuklama ve yurtdışı yasağı kararı veren Hakim Durmuş Karaçalı’ya paralel tetikçi sitelerce akıl almaz iftiralar atılmaya başlandı.
Paralel Yapı'dan  iftira üstüne iftira!
11 Nisan 2015 / 03:01 Güncelleme: 11 Nisan 2015 / 08:43

İftira üzerine iftira

Paralel çetenin tetikçiliğini yapan bazı internet siteleri Hakim Durmuş Karaçalı'nın kararını açıklaması öncesinde bir telefon görüşmesi yaptığı, koridorda duyulduğu iddia edilen bu görüşmede Karaçalı'nın siyasi baskıya maruz kaldığının anlaşıldığı iddia edildi.

Öyle bir görüşme yok

Fakat bu iddianın ortaya atıldığı haberin baştan sona düzmece olduğu ortaya çıktı. Yaklaşık 20 saat sorgu yapan ve aralıksız sürdürdüğü sorgu ile
adli çevrelerin taktirini kazanan Hakim Karaçalı'nın böyle bir telefon görüşmesi yapmadığı öğrenildi. Şüpheli avukatların soruşturmayı ve verilen bu önemli kararı itibarsızlaştırmak için bu asılsız haberleri yaptırdıkları belirtildi.

6 kat boyunca yalan

Sorgunun yapıldığı salon ve Hakim Karaçalı'nın odası 6. Katta iken kararın açıklandığı Zemin Kattaki salon önünde bekleyen kalabalığın hakimin odasında yani 6 kat üstte yapıldığı iddia edilen bir görüşmeyi duyduklarını iddia etmeleri gülünç bulundu. Gece boyunca 6 koruma tarafından korunan ve odasının önüne kimse yaklaştırılmayan Hakim'in konuşmalarının koridorda dinlenmesinin imkansız olduğu adliye kaynaklarınca bildirildi. Haberin ciddiyetsiz ve iftiradan ibaret olduğunu bu 6 kat farkı bile kanıtlarken söz konusu siteler hakkında soruşturma başlatılacağı öğrenildi.

Bilindiği gibi paralel çete 22 Temmuz 2014'te yasadışı dinleme ve Selam kumpasına ilşkin yapılan ortak operasyonu itibarsızlaştırmak adına "Kaç İsmail" yalanını uydurmuş adının İsmail olduğu iddia edilen kişi terör şube müdürünün şoförü çıkmıştı. Şoförün avukatlar tarafından linç edildiği için olay yerinden uzaklaştığı can havliyle darptan kurtulmak için koştuğu belirlenmişti.

 

SABAH

19:28
 // MUHAFIZ
Bu kendini bilmez densiz sahte dinci parelel çete mensubları Hakim Durmuş Karaçalı'ya iftira atma,karalama peşinde koşacağına pensilvanya'daki çete elebaşısının neden siyonist yahudilere ve siyonizme hizmet etmek için talmud üzerine yemin etmek zorunda olduğunu açıklasınlar...!!!Ortaya çıkan belgelere sahte deyip kestirip atacaklarına sahte olduğuna dair belge ve kanıt ortaya koysunlar,himmet adı altında milletten kumpas kurarak zorla topladıkları paralarla A.B.D.'deki neocon'cu yahudi senatörlere Türkiye'yi karalamak için nasıl PEŞKEŞ çektiklerini açıklasınlar...!!!...
11 Nisan 2015 19:28
09:31
 // 67
Bu savcimizi ve diger yurekli sagcilarmizi mit korusun parelel cete her yerde bu hayinler icin yasasin cehennem selam...
11 Nisan 2015 09:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler