YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı Zaman'da hayalet hat kullanmış
Kayyum atanan Zaman gazetesinde, kullanılan bir cihaz ile Gülen'den gelen emirleri imamlara aktardığı belirtildi. "Thin Client" sayesinde, kayyum arşiv ve verilere ulaşamıyor.
Paralel Yapı Zaman'da hayalet hat kullanmış
08 Mart 2016 / 09:49 Güncelleme: 08 Mart 2016 / 09:56

FETÖ propagandası yayın yapan Zaman'ın Yenibosna'daki Gülen'den gelen emir ve talimatları merkezine, buradan da izi takip edilemeyen "Thin Client" cihazıyla imamlara aktarıldığı belirlendi.

Akşam'da yer alan habere göre, Zaman'ın FETÖ'nün karargahı gibi çalıştığına dair yeni kanıtlar ortaya çıktı. Örgüt, sıkı takipteki Türkiye imamlarının faaliyetlerini gizleyebilmek için Zaman'ın il temsilliklerini kullandı, buralara özel "Thin Client" cihazlar yerleştirildi.

Bu cihazın özelliği atılan verilerle ilgili hiçbir detayı kaydetmemesi. 81 ildeki imamların bu şekilde topladıkları bilgileri merkeze gönderdiği, oradan da yurtdışına ulaştırıldığı tespit edildi. Örgüt, Gülen'den gelen talimatlar için de aynı yolu izlemiş.

 

AKŞAM

at alan üsküdarı geçer..
 // atiker
yargı ve hükümet bu kadar müdahalede geç kalırsa onlarda bütün belge ve bilgileri yok eder başka taraflara taşırlar hala bunların ne kadar hilakar düzenbaz sehtakar olduklarını anlayamadılarmı hükümetin ve ak partililerin bir çoğu paralel siyonist çetenin ne kadar tehlikeli tehdit olduğunun farkında değiller ve adam gibi mücadele etmiyorlar üç beş kişinin cumhurbaşkanının mücadelesi ile bu mücade bu yapının sonunu getirmez hızlı bir karar makanizmasının kurulması ile ancak biter....
08 Mart 2016 Salı 10:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler