YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı seçim gecesi siber saldırı hazırlığında
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 7 Haziran seçimlerine ilişkin büyük bir algı operasyonu ve sabotaja hazırlık yaptığı öğrenildi.
Paralel Yapı seçim gecesi siber saldırı hazırlığında
06 Haziran 2015 / 03:09 Güncelleme: 06 Haziran 2015 / 07:16

30 Mart seçimlerinde Cihan Haber Ajansı'yla manipülasyona yeltenen ancak Anadolu Ajansı'nın (AA) devreye girip oyunu bozmasıyla bütün hesapları alt üst olan FETÖ bu kez gözünü Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ve AA'ya çevirdi. Çift koldan saldırıya geçecek olan FETÖ bunun için teknolojik üretim yapan ve hali hazırda Türkiye'ye hizmet veren Alman menşeili bir firma üzerinden seçim gecesi YSK'nın, AK Parti'nin ve AA'nın veri akışına müdahale etmeye hazırlanıyor.

Türkiye'deki bir çok kamu kurumunun altyapısını yürüten ve network ağını kuran bu Alman menşeili firma kanalıyla bütün verilerle oynamayı planlayan FETÖ, böylece geniş bir kaos planına imza atacak. Alman menşeili firmada çalışan FETÖ'ye bağlı üst düzey bir yönetici ve mühendis ile yine aynı örgütün Türkiye'deki irtibat sorumlusu dirsek teması kurarak operasyonun alt yapısını oluşturdu. Bu sayede HDP'nin oylarında anlık dalgalanma yaratarak ve oyları olabildiğince düşürerek HDP seçmenini AK Parti il binalarına saldırtmayı hedefliyorlar.

Cihan'ın provokasyon timi

7 Haziran gecesi hem sahada hem de Cihan Haber Ajansı Merkezi'nden operasyonlar yapılacak. Seçim günü Cihan Haber Ajansı verileri sandık başlarından gönüllü timi yanında kendilerine bağlı sivil toplum kuruluşları kanalıyla toplayacak. Bunun için FETÖ ile irtibatlı Nizamder, Genç Gp, Megatep, Utegep, Barander, Tegider, Minted, Mühted, Gelişim Platformu ve Mayfed kanalıyla seçimde veri akışını sağlayacaklar ve cemaat üyelerini bu dernekler yönlendirecek. Kaos planının son ayrıntıları Pensilvanya'da masaya yatırıldı.

Aldığı talimatlarla Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Perşembe günü 16.50'de İstanbul'a iniş yaparak talimatları operasyon ekibine iletti. Seçim kaos planını yürütecek ekipte 9 kişi bulunuyor. Sahada bulunan Cihan çalışanı 6 kişi ise sırf provakasyon olaylarını takiple görevlendirildi. Sahada çıkacak tüm provakasyonlardan sorumlu olacak bu ekibe bilgilerin polisten bile önce gideceği ve hemen canlı yayınlara geçileceği belirtiliyor. Tüm bu seçim kaos planının danışmanlığını ise Zaman Gazetesi Genel Yayın Editörü olan Veysel Ayhan'ın yaptığı iddia ediliyor.

 

SABAH

 // ahmet durna konya
Allah bunların belasını versın karaktersızler ey ahalı uyanın bakın bı etrafınıza her yerı tapınakcılar ve masonlar sarmıs su secımde gelın bır olalım su mualefete bı osmanlı tokatı daha atalım dua edınde bu akpartı basımızdan gıtmesın yoksa hem vallahı hem bıllahı bu turkıyenın anası aglar ne olur yedıgınız ekmek teknesıne tekme atmayın...
06 Haziran 2015 11:47
"Allah önlerini kessinnnn.."
 // Abdullah
Pensilvanyalının ve avanesinin "evlerine ve ciğerlerine ATEŞLER DÜŞSÜNNNN".!!!...
06 Haziran 2015 Cumartesi 04:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler