YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel Yapı o partiyi ele geçirmeye çalışıyor!
Nuri Elibol, Söğüt’'teki Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenliklerinde BBP'’li bir kişinin kürsüye çıkıp sunucunun elinden mikrofonu alarak kürsüyü devirmesine “edepsizlik” dedi.
Paralel Yapı o partiyi ele geçirmeye çalışıyor!
14 Eylül 2014 / 13:23 Güncelleme: 14 Eylül 2014 / 13:32

24 TV’de Yaşar Taşkın Koç’un moderatörlüğünde ‘Ankara Masası’ programına İhlas Medya Grup Başkanı ve Türkiye Gazetesi Ankara Temsilcisi Nuri Elibol konuk oldu.

Elibol, Söğüt’teki Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenliklerinde BBP’li bir kişinin kürsüye çıkıp sunucunun elinden mikrofonu alarak kürsüyü devirmesini “edepsizlik” olarak yorumladı.

Elibol, Muhsin Yazıcıoğlu’nun verdiği terbiyede böyle bir şey olmadığını belirtti. Elibol, paralel yapının BBP’yi tamamen ele geçirmeye çalıştığını ifade etti.

Nuri Elibol şunları söyledi:

Bunun adı edepsizlik

"Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konuşması gayet güzeldi. Son derece kucaklayıcı, hiç kimseyi tahrik etmeyen, hiç kimseyi dışlamayan, hiç kimseyi o çemberin dışında bırakmayan, Türkiye’de yaşayan herkesi o çemberin içine dahil eden son derece kucaklayıcı bir konuşmaydı.

Her nedense, neden olduysa birisi çıktı hiç yakışmayan bir tarzla mikrofonu almaya kalktı, kürsüyü devirdi. Kürsüyü kim devirir? Kürsüyü söyleyecek sözü olmayan, maganda, kabadayı, kabadayılığının da bir edebi vardır. Bu yapılan edepsizlik. Bunun adı edepsizliktir.

Paralel Yapı BBP'yi tamamen ele geçirmeye çalışıyor

Bizim bildiğimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun verdiği terbiyede böyle bir şey yoktur. Muhsin Yazıcıoğlu’nun çevresinde böyle bir çıkış gördünüz mü? Muhsin Bey’in arkadaşları, Alperen diye hitap ettiği insanlar oturmasını bilen, kalkmasını bilen, edepli, namazında niyazında, bu toplumun tüm değerlerini taşıyan, bu toplumun tüm kültürünü kendi bünyesinde barındıran adamlar.

Muhsin Bey’i kaybettikten sonra BBP’de bir şeyler olmaya başladı. Orayı birileri ele geçirmeye çalışıyor. Yani, Paralel Yapı tamamen BBP’yi ele geçirmeye çalışıyor. Bu anlamda birileri de oradaki varlığını sürdürebilmek için sırtını Paralel Yapı'ya dayamaya çalışıyor sanıyorum. Olup biten bu, başka bir şey değil.

Destici eğer Genel Başkanlığı sürdürecekse... 

Orada Muhsin Bey’in arkadaşları, Muhsin Bey’in yetiştirdiği talebeler bunun bu şekilde devam etmesine izin vermezler. Bu davranışı yakıştıramadım, kınıyorum. Bana göre Sayın Destici eğer BBP Genel Başkanlığını sürdürecekse bu hareketlere asla müsaade etmemelidir. Millet bunu tasvip etmez. Hele Destici’nin orayı terk etmesi gerginliğe davet çıkarmaktan başka bir şey değildir."

14:51
 // GİTTİ GEÇMİŞ OLSUN
BBP zaten paralelin kucağında. Hala ele geçirmek istiyorlar diyorlar. Mhp, Chp ve kısmen Ak Parti paralelin elinde. Paralelin sızamadığı tek parti BDP HDP dir. Bu arada Ak Partili olduğumu da belirtmek isterim....
14 Eylül 2014 14:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler