YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel polislerden tepki!
Emniyette 'paralel yapı' iddialarına karşılık olarak başlatılan operasyonda gözaltına alınan polisler sağlık kontrolünden geçtiler. Polisler hastane çıkışında tepki gösterdiler.
Paralel polislerden tepki!
24 Temmuz 2014 / 05:01 Güncelleme: 24 Temmuz 2014 / 05:04

Emniyette "paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen operasyon kapsamına gözaltına alınanlardan bazıları sağlık kontrolünden geçirildi.

İstanbul eski Terörle Mücadele Şube Müdürü Ömer K, İstanbul eski Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Kazım A. ve emniyet amiri Gaffur A'nın da aralarında bulunduğu bazı şüpheliler, Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

İstanbul eski Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Kazım A, hastaneden çıkarken, "Yeni sistem test edilmek amacıyla alındık" dedi.

"Kahrolsun zalimler"

Emniyet Amiri Gafur A. da, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra basın mensuplarının Kadir Gecesi'ni kutlayarak, "Buradan yüce Türk milletine seslenmek istiyorum. Özellikle dünyada Filistin başta olmak üzere, tüm mazlum insanlar için, zulme uğrayan arkadaşlar ve insanlar için dua ediyoruz. Yüce Türk milletimizin de dua etmesini istiyoruz. Hepinizin kandili mübarek olsun. Kahrolsun zalimler" diye konuştu.

Adli kontrol için getirilen şüphelilerden biri, "Yasal olmayan her şeyi yaşıyoruz. Bu çok acayip" ifadesini kullanırken, bir başka şüpheli ise "İşte size bir tiyatro sahnesi. Farslılar yazmış, Türkiye'deki ajanlara uygulamış. Pek yakında" dedi.

Şüpheliler, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra tekrar İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine götürüldü.

Kahrolsun
 // Mehmet Ali
Evet beyefendi,Kahrolsun Zalimler,Zalimler için yaşasın CEHENNEM.Devletin memuru olup,ekmek yediğin kapıya pisleyen,uzaktan kumandalı jurnalci ZALİMLER İÇİN EVET YAŞASIN CEHENNEM diyoruz....
24 Temmuz 2014 Perşembe 10:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler