YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel polislerden cezaevi yolunda tehdit!
"Paralel yapı" soruşturması kapsamında tutuklanan 17 polisten biri "Son operasyonu yapmak için cezaevinden çıkacağız" dedi.
Paralel polislerden cezaevi yolunda tehdit!
21 Nisan 2015 / 21:19 Güncelleme: 21 Nisan 2015 / 21:28

İstanbul merkezli "paralel yapı"ya yönelik gerçekleşen operasyon sonrası haklarında tutuklama kararı çıkan 17 polis Silivri cezaevi yolunda beddua ve tehditler savurdu. "Allah belalarını versin" diyen polislerden bir tanesinin söyledikleri tüyler ürpertti. Açık açık tehdit savuran polis, "Son operasyonu yapmak için çıkacağız! Merak etmeyin" dedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından, "suç örgütü kurmak", "örgüt üyesi olmak", "siyasal casusluk", "resmi evrakta sahtecilik", "kişisel verileri usulsüz kaydetme", "bilgisayar verilerini silme" ve ''Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin görevini yapmasını kısmen engellemeye teşebbüs'' suçlarından yürütülen soruşturmada, savcılık tarafından ifadesi alınan ve tutuklanan 17 polis Silivri Cezaevine gönderildi.

Hakimlik, aralarında eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı ile eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardıç'ın da bulunduğu 17 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

Cezaevi yolunda tehdit

“Hırsızların Allah belasını versin!” diyen polisler, Silivri’deki meslektaşlarına selam söyledi. Tutuklu polisler, Silivri Cezaevi’ne götürülürken adliye koridorlarında tehdit savurdu. Avukatların cep telefonlarına yansıyan görüntülerde polisler, “Son operasyonu yapmak için çıkacağız merak etmeyin!” dedikleri görüldü.

1-847.jpg

ah devlet...
 // atiker
bunların öyle bir aklını alırki hafısalarını sıfırlarki bir daha hiç tehdit edemezler ne güneye ne batıya dönebirler nede konuşabilirler.......
22 Nisan 2015 Çarşamba 11:38
Kiralık beyinli pislikler...
 // Adem
Gerçekten bu herifleri anlamak zor, öyle inanmışlar, öyle şartlanmışlar ki; önünde sonunda galip gelecekler, karşı taraf, yezid, firavun, nemrut... Bir tek bunlar 4X4'lük müslüman, ihanet içinde olduklarının farkında değiller... Fazla miktarda haşhaş yüklemesi yapılmış demek ki......
22 Nisan 2015 Çarşamba 01:41
utanmazlar sürüsü
 // Leon
Milyonlarca insanın Hakkını yediniz. Güneyde sevdiğiniz ülkeye Ülkemizin bilgilerini jurnallediniz, hala tehdit ediyorsunuz, ne utanmazsınız...
21 Nisan 2015 22:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler