YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel medyadan TSK'ya mesaj
Bugün yazarı Faruk Mercan'ın darbe çağrısı sosyal medyada günün konusu oldu. Genelkurmay'ın sivil iktidarın kontrolünde olmasından rahatsız olan Mercan "sonunuz felaket olur" uyarısı yaptı.
Paralel medyadan TSK'ya mesaj
03 Kasım 2014 / 07:11 Güncelleme: 03 Kasım 2014 / 14:52

Milli Güvenlik Kurulu'nda paralel örgütün Milli Güvenlik Siyaset Belgesi'ne alınması örgütte büyük paniğe neden oldu. MGK kararlarını itibarsızlaştırmak için iki gündür MGK üyeleri ve AK Parti iktidarına saldıran paralel medya bu kez orduyu göreve davet etti.

Paralel yapıya yakınlığı ile bilinen Bugün gazetesi yazarı Faruk Mercan'ın darbe çağrısı sosyal medyada günün konusu oldu. Genelkurmay'ın sivil iktidarın kontrolünde olmasından rahatsız olan Mercan gün boyunca attığı tweetlerle "sonunuz felaket olur" uyarısı yaptı.

Mercan'ın bu uyarıları bir süredir medyanın ve MGK'nın gündeminde olan TSK içindeki paralel yapılanmayı akıllara getirdi.

"2014'ün Genelkurmay'ı; siyasetin oyuncağı olmaz. Bir şey daha var. Askerle oynamaya kalkışmak; siyasetçiler için hep felaketle sonuçlandı." tweetini atan Faruk Mercan, siyasi iktidarı bu kez askeri darbe ile tehdit etti.

 

SABAH

Yaptığınız vatan hainliğinin karşılığını fazlasıyla alacaksınız...!!!
 // Muhafız
Siz Mossad ın, cia in maşalığını yapan vatan haini pensilvanyadaki zatın tekelinde olan parelelci örgüt mensubları, şunu iyi bilinki başta emekli olan genel Kurmay Başkanı başta olmak üzere Ordu'nun subay ve astsubaylarına sahte delillerle kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep oldunuz, bundan sonra bu subay ve astsubaylar da dışarıda sizlerde dışarıdasını, bundan sonra elmi yaman sizmi yamansınız bunu zaman gösterecekti, umarız adalet yerini bulur, olacakları kimse tahmin edemez!...
03 Kasım 2014 Pazartesi 19:25
bizde diyoruzki...
 // atiker
eğer türkiyenin var olabilmesi ve dünyada söz sahibi olabilmesi için bu büyük şeytanın uşakları paralel yapıyı ve yandaşlarını devletin tüm unsurlarından temizlemeli halkında bunlara karşı uyanık olmaları lazım bunlar binbir suratlı şeytanlaşmış iki ayaklı varlıklar bunlar biz şunu yapmadık diyorsalar bilinki bunlar yaptılar ahmet ayı dinlemiştirsiniz işkence seansında karşısını kimin çıktığını söyledi ona göre her taşın altında bunlardan var....
03 Kasım 2014 Pazartesi 08:59
son çırpınışlar
 // Leon
Zavallılar, attığınız tweetlerin son çırpınışlarınız olduğunu biliyorsunuz değil mi?...
03 Kasım 2014 08:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler