YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel medyadan hainlik kokan manşet!
IŞİD'in Kobani'ye Cerablus'tan girdiğinin ortaya çıkmasına rağmen Paralel Yapı'nın yayın organı yine provokatif bir manşetle çıktı.
Paralel medyadan hainlik kokan manşet!
26 Haziran 2015 / 14:41 Güncelleme: 26 Haziran 2015 / 14:49

IŞİD'in Kobani'ye Cerablus'tan girdiği ortaya çıkarken, YPG'li yetkili de Kobani'ye Türkiye'den değil batı ve güneyden girdiklerini açıkladı. Buna rağmen Cemaat'in gazetesi Today's Zaman, "Türkiye'nin IŞİD'le suç ortaklığı" manşetiyle çıktı.

rs1-333.jpg

Figen Yüksekdağ halkı sokağa çağırdı

IŞİD'in uzun bir aradan sonra tekrar Kobani'ye girmesinden Türkiye'yi sorumlu tutan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, halka sınıra giderek canlı kalkan olmaları çağrısı yapmıştı.

"Terörist Türkiye"

Bununla da yetinmeyen partiller, Twitter'da "TerroristTurkey" hastag'i açarak Türkiye'yi IŞİD'le bağlantılı bir ülke gibi göstermeye çalıştılar.

 

doğru
 // musti
neden doğruları yazmıyorlar. bu vatandan kazandıkları para ile abd de rahat rahat yaşıyorlar. tabiki gerçek vatan olarak nereyi benimsedilerse...
26 Haziran 2015 Cuma 18:08
 // Alayınız Gelsin
bu medyanın bize yaptığını , 1914 canakkalede 72 millet yapamadı. nasılda arkamızdan vuruyorlar.......
26 Haziran 2015 16:39
 // Rasim DUMAN
"Guneydeki srvdikleri ulke" (İsrail) hangi talimati veriyorsa, medya organlarinda o mansetleri atiyor, o yazilari yaziyor ve o yayinlari yapiyorlar. Hala "dindarlik" maskesi takiyorlar, ama masonlatla siyonistlerle el ele, kol kolalar. Bunlar cemaat degil, esfel'es safilin guruhu...!...
26 Haziran 2015 15:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler