YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel medyada kavga: Nuh Gönültaş Dumanlı'yı yerin dibine soktu
Gülen medyasına yakın olan Bugün Gazetesi'nin yazarı Nuh Gönültaş Twitter üzerinden yazdıkları ile Ekrem Dumanlı'yı rezil etti. Gönültaş Gülen medyası ve Dumanlı'nın özgürlükten nasibini almadığını söyledi.
Paralel medyada kavga: Nuh Gönültaş Dumanlı'yı yerin dibine soktu
26 Mart 2015 / 07:34 Güncelleme: 26 Mart 2015 / 07:40

Bugün Gazetesi yazarlarından Nuh Gönültaş, Zaman Gazetesi hakkında flaş açıklamalarda bulundu. 

Gönültaş kimsenin demokrasi mücadelesi içerisinde olmadığını sadece kendisi için özgürlük istediğini yazdı.  Nuh Gönültaş'ın bu çıkışı Ekrem Dumanlı'yı yakından tanıyanlar tarafından büyük destek gördü.

İşte Nuh Gönültaş'ın Dumanlı'yı rezil ettiği sözler:

"Siz önce kendi medyanızı özgürleştirin, ondan sonra özgürlükten bahsedin... Özgür Medyanızı sevsinler... Türkiye'de medya asla özgür olmaz. Çünkü kimsenin medyayı özgürleştirmek falan diye bir amacı yok. Herkes demokrasiyi kendisi için istiyor, en çok da en fazla özgür medya diyenler. TR'de medya özgür olmaz, olamaz.

Zaman Gazetesi 5 milyon satsa ne yazar?

Sanki bu süreçten önce özgür müydü ki... Özgür medyaymış... Hadi be, ne özgürlüğü.. Kimsenin amacı demokrasi değil, özgürlük değil. Demokrasi de basın özgürlüğü de hep paravan olarak kullanılıyor, herkes yapıyor bunu."

Zaman Gazetesi bir milyon değil beş milyon satsa daha mı etkili olur acaba? İnsanlar bu soruyu hiç kendilerine soruyorlar mı? Yani beş milyon satsa ne olur ki...

Ekrem Dumanlı Gazete yapmıyor gazete boyuyor

Rahmetli Ufuk Güldemir, Zaman'ı yöneten adama "Sen gazete mi yapmıyor kağıdı boyuyorsun" demişti. O günden bugüne fazla bir şey değişmedi.

Ekrem Dumanlı Cumhurbaşkanı oldu medya çağ mı atlar*

. Ekrem Dumanlı Cumhurbaşkanı olsa TR daha mı özgür olur. Dilsiz şeytanlar sadece tek tarafta yok...Onlar her yerde..." ifadelerini kullandı.

 

1-783.jpg

2-369.jpg

3-204.jpg

4-111.jpg

5-062.jpg

6-037.jpg

7-026.jpg

8-017.jpg

9-011.jpg

10-007.jpg

11-017.jpg

 

Beddua yeni mi tutuyor acaba?
 // Abdullah
Beddua yeni mi tutuyor acaba?...
26 Mart 2015 Perşembe 15:32
12:22
 // bulut
Kardeşlerim;yaşadığımız bu günlerin kıymetini bilelim.eski Türkiye geride kaldı artık çok şükür(28şubatçı zihniyetleri taşıyanlar günümüzde yaşasalarda!)bu ülkede milletimiz çok acılar çekti(28 şubat,terör,çatışma,başörtüsüyle savaşanlar,paralel,devalüasyonlar,algı yönetimleri,üst akılların müdahaleleri,çeşitli medya organları,lobiler,baronlar,faiz politikaları,devleti içten kemiren oluşumlar,sokak olayları vb.değerli kardeşlerim,lütfen uyanın,kanal a,ülke TV,a haber,tgrt,kanal 7,atv,beyaz tv,TRT,360 tv, kanal 24, bu ve benzeri kanalları izleyin,değerli kardeşlerim,onyıllardır bizi tüketen IMF yi borcu kapatıp kapı dışarı eden,dünya beşten büyüktür diyen,havaalanları,hızlı trenler,büyük yatırımlar yapan,baronlara lobilere karşı çıkıp kafa tutan,mazlum Filistine kucak açan,baskılara,algılara,medya patronlarına,zulme boyun eğmeyen,anlata anlata bitiremeyeceğim kadar,benim için çok değerli olan,değerli büyüğüm sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANIN kıymetini bilelim kardeşlerim.haziran ayında seçimlerde sandığa giderken bu yazım gelsin aklınıza,elinizi vicdanınıza koyup sorun kendinize şu soruyu;yeni türkiyemi,eski türkiyemi,IMF ye borçlu günlermi,bu günümüzmü,başörtüsü zulümlerimi,bu günümüzmü.son sözüm şu kardeşlerim,günümüzün en etkili silahı olan " algı yönetimlerine" sakın kanmayın.vicdanınızın sesi sizi doğru yola götürecektir...
26 Mart 2015 12:22
//
 // mustafaya cevap
mustafa, kim istediğni yazıyor zamanda, hadi chp aleyhine yazı yazında görelim...
26 Mart 2015 Perşembe 10:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler