YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel medya yalana doymuyor
Paralel yapının yayın organlarından olan Bugün Gazetesi'nin bir haberinin daha yalan olduğu ortaya çıktı.
Paralel medya yalana doymuyor
19 Aralık 2014 / 17:00 Güncelleme: 19 Aralık 2014 / 18:02

Paralel medyanın 3 gündür yürüttüğü “Su verilmedi” masalı da fos çıktı. Savcılığın gözaltındaki gazetecilerin her birine 4 su verdiği, yemek ihtiyaçlarının polisler tarafından karşılandığı ve rahat etmeleri için nezarethanede değil mescitte uyumalarına izin verildiği öğrenildi.

Paralel medya yalana doymuyor. 3 gündür "Samanyolu Grup Başkanı Hidayet Karaca ilaç içmek için su istedi, polisler burası kafeterya mı diyerek su vermedi" tezviratı da yalan çıktı.

Sabah Gazetesi adliye muhabirlerinin elde ettiği bilgilere göre 14 Aralık operasyonu ile gözaltına alınan isimlerin her birine 4 su verildi. Bu sular tüketilmediği için hiçbir şüpheli yeni su talebinde bulunmadı. Ayrıca tüm yemek ihtiyaçları polisler tarafından karşılandı. Nezarethanenin soğuk olma ihtimali gözönünde bulundurularak şüpheliler Adliye'nin mescidinde geceyi geçirdi.

Hidayet Karaca'nın avukatının böyle bir yalana başvurması ve paralel medyanın bu yalanı manşetlerine taşıması savcılık ve görevli polisler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

 

1-500.jpg

Gemi
 // Zulfikar
artık bunların yapmayacağı iş yok, herşeyi bekliyorum. Çünkü gemi batıyor... Elhamdülillah. ...
19 Aralık 2014 Cuma 20:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler