YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paralel medya PKK'nın reklamcılığına soyundu!
PKK’nın düzenlediği yol kapatma eylemleri nedeniyle çözüm sürecine her fırsatta saldırmayı alışkanlık haline getiren paralel medyada şimdi de, PKK reklamı furyası başladı.
Paralel medya PKK'nın reklamcılığına soyundu!
06 Haziran 2014 / 09:00 Güncelleme: 06 Haziran 2014 / 10:39

Paralel medyanın  gazeteleri Zaman, Taraf, Bugün ve Sözcü  hemen her gün manşetten ya da birinci sayfadan büyük olarak PKK fotoğrafları verilerek, PKK’nın arayıp da bulamadığı reklam yapma imkanını örgüte sağlıyor.  Zaman gazetesi dün birinci sayfasının göbeğini PKK’nın Diyarbakır - Bingöl karayoluna kurduğu çadırın fotoğrafına ayırdı. Kocaman açtığı örgüt bayrakları vurgusu taşıyan fotoğrafla devlet aciz, PKK’yı ise güçlü gösterme çabasına girişen Zaman, tutumunu uzun süredir devam ettiriyor.

Kimin Sözcü’sü belli değil

Sözcü de, Zaman’dan geri kalmayarak günlerdir Güneydoğu’da süren olaylarla İstanbul’daki Gezi Parkı müdahalelerini kıyaslayan ve tahrik yaratmayı amaçlayan fotoğraflar ve haberlere yer veriyor. Bugün gazetesi de, günlerdir yol kapatma eylemlerini örgütün reklamını yapmak amacı taşıyormuşçasına kullanıyor. Birinci sayfasından mutlaka yol kapatmalara ilişkin büyük bir fotoğraf kullanan Bugün, PKK’nın şehir yapılanması KCK’yı öven haberleriyle de dikkat çekiyor.

050620140156357474800_3.jpg
STAR

paralel yapı işini görmek amacına..
 // alemci
ulaşmak için şeydanlada yadar her türlü pisliği işlerler bu yapı türkiyenin başındaki en tehlikeli sinsi kalleş terör örgütüdür bunlarla çok etkili mücadele edilmelidir yoksa son pişmanlık fayda etmez ne yazıkki muhalefetin tümü bunların aklı altına girmiştir badikartlığını yapıyorlardır sadece dünya çıkarları için muhalefetin idolojisi fikri zikri kalmamıştır paralel yapının taşoronu durumundadırlar denemesi bedava bunlara etkili oparasyon başlasın bakın kimler sahip çıkacak bunlarıda yakında g...
05 Haziran 2014 Perşembe 10:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler