YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pangaltı'da polis geniş GÜVENLİK ÖNLEMİ aldı
Taksim meydanı saat 04.00'ten itibaren araç ve yaya girişine kapatıldı
Pangaltı'da polis geniş GÜVENLİK ÖNLEMİ aldı
01 Mayıs 2009 / 09:08 Güncelleme: 01 Mayıs 2009 / 00:00

1 Mayıs kutlamalarını tüm uyarılara rağmen Taksim Meydanı'nında yapmak isteyecek olası gruplara karşı Taksim civarında güvenlik önlemleri sıklaştırıldı.
   


1 Mayıs nedeniyle Taksim civarında geniş güvenlik önlemleri alındı. Çok sayıda çevik kuvvet polisi Taksim ve civarında konuşlandırıldı.


Taksim meydanı saat 04.00'ten itibaren araç ve yaya girişine kapatıldı.


Meydan çevresi demir bariyerlerle çevrildi.


Askeri birlikler gezi parkında konuşlandırıldı.


Meydanda çok sayıda polis görev yapıyor.


Pangaltı'da polis geniş güvenlik önlemi aldı  
 
İşçi Bayramı olarak resmi tatil ilan edilen 1 Mayıs'taki kutlamalar nedeniyle İstanbul polisi Pangaltı Meydanı'na geniş güvenlik önlemi aldı. Çok sayıda çevik kuvvet polisi, alana çıkan sokaklarda önlemlerini sıklaştırdı.


DİSK ve KESK'in toplanma yeri olarak belirlediği Şişli Pangaltı Meydanı'nda geceden itibaren polis ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı. İstanbul dışından da gelen çok sayıda polis, 1 Mayıs kutlamalarının yapılacağı alanlarda yoğun güvenlik önlemi almaya başladı.


Cadde sokakları kapatan polis, basın mensupları ve canlı yayın araçlarını Pangaltı Meydanı'ndan kaldırdı.


DİSK'in önü sakin


1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları nedeniyle Şişli'de bulunan Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu(DİSK) önünde kalabalık var ama sakinlik yaşanıyor.


Sabahın erken saatlerinden itibaren çok sayıda DİSK üyesi, çevik kuvvet ekibi ile basın mensupları Abidei Hürriyet Caddesi Nakiye Elgün Sokak önü ve çevresinde toplandı. DİSK üyelerinin kırmızı şapka ve yelek giydikleri görüldü. DİSK üyelerinin bina önünden geçen çevik kuvvet polislerini izlerken gülümsedikleri görüldü. Geçtiğimiz seneki 1 Mayıs sabahı DİSK'in önünde çok büyük olaylar çıkmış, sendikalıların toplanmak istemesi sonrası çevik kuvvetin müdahalesiyle ortalık karışmıştı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler