YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pamuklu taburcu edildi
Pamuklu taburcu edildi
24 Haziran 2010 11:25
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu ve eşi, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu ve eşi Emel Pamukoğlu, tedavi gördükleri hastaneden taburcu oldu.

Alınan bilgiye göre, dün geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve Bolu Köroğlu Devlet Hastanesi Ortopedi servisinde müşahede altına alınan Osman ve Emel Pamukoğlu, tedavilerinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Osman Pamukoğlu hastaneden otomobille ayrılırken, kalça kemiğinde çatlak oluşan ve evinde tedavisine devam edileceği öğrenilen eşi Emel Pamukoğlu sedyeyle ambulansa bindirildi. Osman ve Emel Pamukoğlu'nun Ankara'daki evlerine gidecekleri bildirildi.

Pamukoğlu, hastaneden ayrılmadan önce bir basın mensubunun, ''Cumhurbaşkanı ve Başbakan sizi arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu mu?'' sorusu üzerine Pamukoğlu, arayanların kendi telefonuna ulaşamadıklarını, genel merkezin telefonuna ulaştıklarını ifade ederek, ''Arayanların bazıları bana hastanenin telefonundan ulaştı. Genel merkezi arayanlar olmuş. Genel merkezi arayanlar not edildi. Cumhurbaşkanı ve Başbakan ile herhangi bir görüşmem olmadı'' dedi.
AA

Pamukoğlu kaza geçirdi

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler