YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özok'un cenazesi Türkiye'de
Özok'un cenazesi Türkiye'de
28 Nisan 2010 19:53
Özdemir Özok'un cenazesi perşembe günü toprağa verilecek

Kanser tedavisi gördüğü Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) hayatını kaybeden Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok'un cenazesi, İstanbul'a getirildi.
 

Tedavi sürecinde Özok'un yanında bulunan ailesi de cenaze ile birlikte yurda döndü. Bir başka uçakla Ankara'ya götürülen Özok'ün cenazesi perşembe günü Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
 

Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli uçağı ile Şikago'dan saat 17.00 sıralarında getirilen cenazeyi karşılamak için Atatürk Havalimanına İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Berra Besler geldi.
 

 Uçaktan inen Özok'un eşi Neşe ve kızları Ayça ile Ayşe'yi karşılamaya gelen heyet teselli etmeye çalıştı. Uçaktan Türk bayrağına sarılı tabutla indirilen cenaze, bir başka uçakla Ankara'ya gönderilmek üzere ambulansa alındı. Ambulans daha sonra kargo uçaklarının bulunduğu bölüme hareket etti.
 

Başkanı olduğu Türkiye Barolar Birliği önünde perşembe günü saat 11.00'de düzenlenecek törenle uğurlanacak Özok'un cenazesi, öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verilek. CHA

Toprağı çok bol olsun
 // İlhan
Çağdaş Saylandan sonra hukukcu ? çağdaş birini daha kaybettik üzüntüden ne yaptığımı bilmiyorum bol bol helva yiyor ve dağıtıyorum.Ne diyelim Toprakları çok bol olsun...
29 Nisan 2010 08:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler