YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özkök de Avcı'dan şikayetçi oldu!
Özkök de Avcı'dan şikayetçi oldu!
13 Ekim 2010 14:35
Hanefi Avcı'nın ofisinde bulunduğu iddia edilen ses kayıtları ile ilgili bugün gazeteci Ertuğrul Özkök de ifade verdi.Adliye çıkışı gazetecilere açıklama yapan Özkök Avcı'dan şikayetçi olduğunu söyledi...

Gazeteci Ertuğrul Özkök, Eskişehir eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın ofisinde bulunduğu öne sürülen kasetlerdeki ses kayıtlarıyla ilgili olarak şikayetçi oldu. Savcıya ifade veren Özkök, "Seneler sonra insanın kendi ses kaydını dinlemesi çok kötü bir şey" dedi.

Ertuğrul Özkök, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne saat 11.00 sıralarında geldi. Adliye girişinde basın mensuplarına bir açıklama yapmayan Özkök, Savcı Kadir Altınışık'a "müşteki" sıfatıyla ifade verdi.

Yaklaşık 1 saat sünre ifade verme işlemlerinin ardından adliyeden arılan Ertuğrul Özkök, basın mensuplarına açıklama yaptı. "Ben yasadışı telefon dinlemelerine her zaman karşı olmuş biriyimdir" diyen Özkök, ses kayıtlarıyla ilgili olarak şikayetçi olduğunu söyledi. Özkök, "İnsanlar bazen sinirlendikleri anda bile çok kolay 'seni öldürürüm' diyebilirler. Dileğim şudur ki düşmanım başına bile gelmesin. Kimse kendi ses kaydını dinlemek zorunda kalmasın. Seneler sonra insanın kendi ses kaydını dinlemesi çok kötü bir şey" dedi. Özkök, "Yabancı arkadaşlarım bile artık benim konuşmak istemiyorlar. Senin telefonların dinleniyor' diyorlar" şeklinde konuştu. (A.A.)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler