YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özkes: Zalim Esed ile görüşseydim bu kadar tepki almazdım
Cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna katıldığı için bazı kesimler tarafından hedef haline getirilen İhsan Özkes,"30 Ağustos'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerine Esed ile görüşseydim bu kadar büyük tepki almazdım" dedi.
Özkes: Zalim Esed ile görüşseydim bu kadar tepki almazdım
02 Eylül 2015 / 14:34 Güncelleme: 02 Eylül 2015 / 17:12

CHP'den istifa eden emekli Müftü İhsan Özkes Kanal A'da Fatin Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin Seçimi programına katıldı.

Özkes; Cumhurbaşkanlığı resepsiyonuna katıldıktan sonra aleyhinde başlatılan karalama kampanyalarına tepki gösterdi.

İşte İhsan Özkes'in o açıklamaları:

"30 Ağustos'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerine Esed ile görüşseydim bu kadar büyük tepki almazdım, hatta sevinenler olurdu.  Fakat Cumhurbaşkanı ile görüşmemden dolayı çok büyük bir ayıp yapmışım, günah işlemişim gibi beni yerden yere vurdular. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan değil de bir düşman bile bu ülkeyi yönetse daha mutlu olacaklar.  AK Parti'nin iktidar olmaması için canla başla çalışıyorlar."

CHP'lilerden çok Paralelciler tepki gösterdi

"Cumhurbaşkanımızın verdiği resepsiyona katıldığım için link kampanyasına maruz kaldım. Beni sosyal medyada linç edenlerin yarısından fazlası Paralel Yapı'ya mensup olan insanlar. Benim CHP'den ayrılmama CHP'lilerden çok Paralelciler tepki gösterdi.  Hükümeti kurma görevi verilseydi, Kılıçdaroğlu'da Saray'a çıkacağını deklare etti. Paralelciler de bunu onaylıyorlardı." 

Teheccüde kalkanlarla meyhaneye gidenler neden birleşti?

"Bana değiştiğimi söylüyorlar. Ben değişmedim... Bu ülkeyi kaosa götürecek bir ortamın malzemesi olamam. Gece teheccüde kalkanlarla meyhaneye gidenler ne oldu da hükümete karşı birlik ve beraber içine girdi. Ben kimseyi rencide etmiyorum fakat noldu da bunlara aynı kulvarda birleştiler?" 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler