YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özkan, Salihli'de yeni kanalının adını açıkladı
Özkan, Salihli'de yeni kanalının adını açıkladı
Özkan, Salihli'de yeni kanalının adını açıkladı
16 Mayıs 2008 / 20:19 Güncelleme: 16 Mayıs 2008 / 00:00

Biz Kaç Kişiyiz Platformu'nun davetlisi olarak Manisa'nın Salihli İlçesinde yeni kuracağı televizyonunun adının Bizim TV olacağını söyleyen ve 2 ay sonra da yeni parti kuracağını söyleyen Özkan, "Ben artık iktidara gelmek istiyorum" dedi.


KURARKEN DE SATARKEN DE KÜFRETTİLER
Bir restoranda taraftarlarıyla toplantı yapan Tuncay Özkan, burada yaptığı konuşmada, "Kanaltürk'ü tek başıma ben kurdum, küfrettiler. Yayına başladık, yine küfrettiler. Cumhuriyet mitinglerini düzenledik, yine küfrettiler. Kanalı satarken de küfrettiler" dedi.


Kendisinin dün ne ise bugün de yine aynı olduğunu söleyen Tuncay Özkan, "Bana küfredenlere \'hoşt' diyorum. Eğer benim ölüm bile Mustafa Kemal'in sancağını taşımazsa gelin mezarıma tükürün" diye konuştu.


REKLAMI ERDOĞAN ENGELLEDİ
Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Kanaltürk'e reklam verdilmesini engellediğini, bunun sonucu olarak da kanalın mali yapısının bozulduğunu söyleyen Özkan, "Seçimden yaklaşık 6 ay önce kanalı 125 milyon dolara satın almak istediler. Ancak ben karşı çıktım" dedi.


İŞTE YENİ KANALIN ADI
Tuncay Özkan, tüm işadamlarıyla görüştünüğünü ancak Kanaltürk'ü alan çıkmadığını söylerken, "Sekiz aydır çalışanların maaşlarını ödeyemiyorduk. Eğer kanalı satmasaydık Maliye Bakanlığı dün itibariyle tüm mallarımıza el koyacaktı. RTÜK ise kanal frekansımızı kapatacaktı. Şimdi yeni bir kanal kuruyoruz. 2 hafta içinde yayına başlayacak olan kanalımızı adı \'Bizim TV' Bir de parti kuruyorum. Yeter artık ben iktidara gelmek istiyorum. Türkiye'yi bu yobazlardan kurtarmak istiyorum" dedi.


Tuncay Özkan daha sonra Biz Kaç Kişliyiz Platformu üyeleriyle öğle yemeği yedi.


ENSONHABER

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler