YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özgecan’ın katilinin annesi: Kendimi mi yakayım!
Özgecan’ın katilinin annesi: Kendimi mi yakayım!
14 Nisan 2016 16:24
Özgecan Arslan'ın Ahmet Suphi Altındöken’in annesinin oğlunun cenazesini toprağa verememesi yüzünden psikolojisinin bozulduğu, "Vicdanların rahatlaması için meydanlarda kendimi mi yakayım" dediği öğrenildi.

Cezaevinde babasıyla uğradıkları saldırı sonrası kaldırıldığı Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybeden Ahmet Suphi Altındöken'in cenazesi, Adana Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından gece toprağa verilmek üzere Mersin'in Tarsus ilçesine götürüldü. 

Ancak burada mezarlıkta yer verilmeyince aile Altındöken'in cenazesini tekrar Adana'ya getirmek zorunda kaldı. Adana Devlet Hastanesi morguna konulan Altındöken'in cenazesi, yapılan görüşmelere rağmen ne Adana'da ne de anneannesinin köyü olan Tarsus'un Kocaköy Mahallesi'nde defnedilemedi. 

Ailenin avukatının cenazenin ilçede toprağa verilmesi için Tarsus Belediyesi'ne başvurduğu, belediyenin de Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin konuyla ilgili kararı vermesini beklediği öğrenildi. 

Otopsinin ardından Tarsus’a götürdüğü oğlunun cenazesini getirdiği Adana'da da toprağa veremeyince, "Cenazesini defnedemiyorum. Çöpe mi atayım?" diyerek feryat eden annesi Naciye T.'nin psikolojisinin bozulduğu belirtildi.

Anne Naciye T'nin "Vicdanların rahatlaması için meydanlarda kendimi mi yakayım" dediği öğrenildi. Öte yandan, olayda karnından yaralanan ve ameliyata alınan baba Necmettin Altındöken'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. 


İHA

KATİL KATİLDİR ÖLÜDE OLSA SAGDA OLSA
 // ANGARALI
ÖLEN KATİLİ YERE SAG OLANI GÖGE SIGDIRMAYAN MEDYAMIZ VAR....ADALETİN BATSIN DÜNYA.......MÜJDELER OLSUN ÖLÜM VAR!!!...
14 Nisan 2016 Perşembe 20:33
 // Mustafa Avcı
Kabir, ya cennet bahçelerinden bir bahçe, ya cehennem çukurlarıdan bir çukurdur! Buyuruyor peygamber efendimiz. Öyle ise kim olursa olsun,dünyanın en şerli insanı olsa dahi onu ait olduğu yere ve Allah'ın adaletine teslim etmek gerek! Ölmüş birinin cezasını vermek bize düşmez!...
14 Nisan 2016 18:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler