YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özden Paşa da hastanelik!
Darbe günlükleriyle gündem olan Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Özden Örnek, evinde düştü. Hastaneye kaldırılan ve koluna platin takılan Örnek, 4 saat sonra taburcu edildi
Özden Paşa da hastanelik!
10 Ocak 2010 / 14:50 Güncelleme: 10 Ocak 2010 / 15:01

Darbe günlükleri ile gündem olan Özden Örnek hastanelik oldu. İstanbul'daki evinde düştüğü iddia edilen Örnek'in kolu kırıldı. Örnek, başını da yere çarptı. Eruygur da tutukluyken hapishanede düşerek hafızasını yitirmişti.

Askeri hastanede alçıya alınan kola platin takıldı. Başını da yere çarpan emekli Oramiral Örnek, ambulansla kaldırıldığı askeri hastanede platin takılarak sağ kolu alçıya alındıktan sonra taburcu edildi. Günlüklerinde Sarıkız ve Ayışığı isimleri altında darbe planları bulunduğu iddia edilen eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özden Örnek, hastanelik oldu.

Ajans HaberTürk muhabiri Mustafa Gökkılıç'ın haberine göre, Örnek, önceki gün sabah saatlerinde İstanbul'daki evinde dengesini kaybederek yere düştü. Sağ kolunun üzerine düşen ve başını da yere çarpan Örnek'in yardımına ailesi koştu. Ambulansla Kasımpasaş Askeri Hastanesi'ne kaldırılan Örnek'in kolunun eklem yerinden kırıldığı anlaşıldı. Örnek'in koluna özel platin takıldı. Düşmenin etkisiyle başını da yere çarpan Örnek'in ayrıca beyin tomografisi çekildi.

Başında herhangi bir ödem oluşmadığı ve kalıcı rahatsızlık riski bulunmadığı anlaşılan Örnek, 4 saat sonra taburcu edildi. Ergenekon'un en önemli sanıklarından biri olan Jandarma eski Genel Komutanı Şener Eruygur da tutuklu bulunduğu Kandıra Cezaevi'nde de düşerek hafızasını kaybetmişti.

Habertürk

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler