YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özdağ,  o haberi yalanladı
Özdağ, o haberi yalanladı
27 Mayıs 2011 08:54
MHP'li Ümit Özdağ, bir gazetede yayımlanan "PKK'yla masaya oturan MHP'li"haberinin çarpıtma olduğunu savundu. Özdağ, "Türk milliyetçiliğinin bağımsız karakterini tasfiye etmek isteyenlere karşı her şartta direneceğiz"dedi.

MHP İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Ümit Özdağ, bir gazetede yayımlanan ''PKK'yla masaya oturan MHP'li'' haberini yalanlayarak, ''Türk milliyetçiliğini taşeron bir ideoloji haline getirerek bağımsız karakterini tasfiye etmek isteyenlere karşı her şart ve zeminde direneceklerini'' bildirdi.

Özdağ, bugünkü bir gazetede kendisiyle ilgili ''PKK'yla masaya oturan MHP'li'' şeklinde haber yer aldığını belirterek, bu haberin tamamen çarpıtma olduğunu savundu.

MHP üzerinde uzun süredir kapsamlı bir politik psikolojik harekat yapıldığını savunan Özdağ, ''MHP'ye hukuk dışı yöntemlerle saldırarak Genel Başkanını istifaya zorlamaya çalışanlar, yine oluşturmaya çalışacakları 'Yeni MHP' idaresinin önünde şahsımın engel olacağını bilmektedirler. Türk milliyetçiliğini taşeron bir ideoloji haline getirerek bağımsız karakterini tasfiye etmek isteyenlere karşı Türk Milliyetçileri her şart ve zeminde en etkili şekilde direnmişlerdir, direneceklerdir'' ifadesini kullandı.

Özdağ hakkında, ''Washington'da PKK temsilcisi ile görüştü.'', ve ''Terörist Murat Karayılan, Özdağ'ı Kandil'e davet etti.'' iddiaları dile getirilmişti.


AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler