YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Özal'ın öldürüldüğü iddialarına ne dedi?
Özal'ın öldürüldüğü iddialarına ne dedi?
06 Ekim 2010 08:38
Turgut Özal'ın öldürüldüğü iddiaları ile ilgili konuşan eski Cumhurbaşkanı Demirel, "Raporlar o istikamette değil vaadesiyle ölmüştür" dedi...

Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ''8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın öldürüldüğü'' iddialarını değerlendirirken, ''Raporlar o istikamette değil, vadesiyle ölmüştür'' dedi.

Demirel, Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Baghdad Amreyev'in Türkiye'deki görevini tamamlaması nedeniyle Rixos Otel'de verdiği veda resepsiyonuna katıldı.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Demirel, ''8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın öldürüldüğü'' iddialarının hatırlatılması üzerine, ''Bütün raporlar, bilgiler o istikamette değil. Vadesiyle ölmüştür'' diye konuştu.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin o dönem Başbakanı olarak, öncelikle Cumhurbaşkanının sağlığından sorumlu olduğunu ve hadiseye anında el koyduğunu anlatan Demirel, ''O günkü doktorlar hadiseyi olduğu gibi anlattılar. Devletin makamları yapacak ne varsa yapmıştır. O gün böyle bir olay yoktu, böyle bir iddia da yoktu'' açıklamasında bulundu. (A.A.)

uslup...
 // ibrahim çelikoğlu
Dikkat edildiği zaman uslubunda korumak istediği var.O nedir deseniz?,Derin devlet ve işbirliği yaptıkları Yabancı Haber alma güçleri...Yıllar yılı yıkımı meşru yapanlar gene işleri sulandırmak için ellerinden ne gelirse hertürlü seneryoyu ortaya kayacaklardır...
Özal öldürüldüyse uzaktan kumandalı ışınların üzerine tutulmasıyla olmuş olabilir.1-Kalbine krampf girebilir.2-Safra kesesinin boşalmasıyla,safra zehirlenmesi olabilir.
Bu hallerde tabiidir.İspat;...
06 Ekim 2010 13:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler