YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oy verecekleri partiyi açıkladı
Said Nursi talebesi Mehmet Kırkıncı'dan Erdoğan'a açık destek. Kırkıncı hakkında çıkan yalan beyanatlara karşı uyardı ve Erdoğan'ı desteklediklerini açıkladı.
Oy verecekleri partiyi açıkladı
29 Mart 2014 / 08:33 Güncelleme: 29 Mart 2014 / 08:40

Said Nursi talebesi Gülen'in hocası da sayılan Mehmet Kırkıncı'dan gündeme ilişkin çarpıcı açıklama.

İşte o açıklama:

Daha önce son hadiselere ve hükümetimize bakışımla ilgili beyanatlarda bulunmama rağmen, seçimin yaklaşmış olduğu bu günlerde hakkımda tamamen hakikat dışı haberlerin yayıldığını esefle işitiyorum.

Nur talebeleri olarak yarım asrı aşan bir zamandan beri seçimlerde takip ettiğimiz yol belli olup halen aynı istikamet üzerindeyiz.

Üstadımız, Halk Partisinin başa gelmesi halinde komünist kuvvetlerin memlekete hakim olacağını açıkça beyan ederek, Halk Partisi karşısındaki en büyük sağ parti olan Demokrat Parti'yi açıkça desteklemiştir.

Nur Talebeleri de aynı yolu takip ederek ve sevad-ı azama tabi olarak, Halk Partisi karşısında mücadele veren ve çok hayırlı işlere imza atan Ak Parti hükümetini desteklemişlerdir ve desteklemeye devam etmektedirler. Bu meyanda benim de aynı kanaatte olduğumu efkâr-ı umumiyeye bir kez daha bildirmem zaruret halini almıştır. 28.03.2014

Mehmet Kırkıncı
 
HABER7

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler