YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Osman Gazi birilerini rahatsız etmeye devam ediyor
Osman Gazi birilerini rahatsız etmeye devam ediyor
06 Temmuz 2016 12:16
Gazeteci Mirgün Cabas, üzerinden geçmeyenlerin bile vergileriyle maliyetini karşıladığını söyleyerek Osman Gazi Köprüsü'nü eleştirdi.

Zaman zaman ‘Vergiler size yol-su-elektrik olarak geri döner’ sloganıyla vatandaştan vergilerini düzenli ödemesi istenir. Havuzda toplanan vergilerle çeşitli alt ve üst yapı yatırımları yapılır.

Edirne'de vergi ödeyen bir vatandaşın parası havuza düştüğü için Yozgat'ta yatırıma dönüşebilir. Bu durum Yozgat'taki bir yurttaş için de geçerlidir.

MİRGÜN CABAS: "GEÇMESEN DE SEN ÖDEYECEKSİN FATURASINI"

Fakat gazeteci Mirgün Cabas, yıllardır var olan bu sistemi hiçe saydı. Yeni açılan Osman Gazi Köprüsü'nü itibarsızlaştırmak için Twitter'dan yazan Cabas, "Orada bir köprü var uzakta. görmesen de, geçmesen de sen ödeyeceksin faturasını" dedi.

Mirgün Cabas böylelikle sırf muhalefet etmek için garip çıkarımlarda bulunanların kervanına eklendi.

r1-038.jpg

Rasim Duman Beyefendi'ye...
 // Bitlisli yalnız kurt
Sevgili Rasim Duman Beyefendi... İltifatınız için çok teşekkür ederim...Cenab-ı ALLAH sizlerden de razı olsun... "Altının kıymetini sarraf bilir" diye boşa dememişler... Güzel görüp, güzel düşünen ruh dünyanızı selamların en güzeli ile selamlıyorum... Allah'a emanet olun... ...
06 Temmuz 2016 Çarşamba 19:40
...FRANKFURT HAVA LİMANI GENİŞLETİLİYOR..muş idi..
 // hursit dilaver
arkasından 40 köpeğin ulumadığı kurda kurt demezlerdi bizim köyde.hiç ilgisi yok ama,aklıma nedense ikide bir gelir.merkel ve murdock medyasına bakınca ulan diyrum,bunların turkiyeye bu ilgisi neden.2000den önce bizi bol bol öperlerdi de onun için mi..avantalar kesildiği için mi,köpekler yalayamaz olduğu için mi anlamadım yahu.o kadar vakıf var ne işe yarar. kitap yazdı diye adam mı öldururler yoksa.ulkenin altınına kömurune ortak mı olmak isterler yoksa.ULAN MUJDELER OLSUN'u unutmadık....
06 Temmuz 2016 Çarşamba 14:23
yap-işlet-devret
 // ayahn can
ya hu bu köprü yap-işlet-devret modeli ile yapıldı. ne faturası ne vergisi? bunların aklı nasıl çalışıyor?...
06 Temmuz 2016 Çarşamba 13:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler