YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Örgüt kurma" iddiasıyla gözaltındaki eski hakim serbest
"Örgüt kurma" iddiasıyla gözaltındaki eski hakim serbest
13 Eylül 2015 11:08
Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi suçüstü halinin bulunmaması nedeniyle eski hakim Süleyman Karaçöl'ün serbest bırakılmasına oy çokluğuyla karar verdi.

Mahkeme Başkanı Ferşat Aydın, Karaçöl'ün serbest bırakılmasına muhalefet şerhi düştü.

Bakırköy 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nin nöbetçi olduğu ancak örgüt suçlarında Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nin görevli olması nedeniyle, Karaçöl ile ilgili kararın bu mahkeme adına Bakırköy 6. Ağır Ceza Mahkemesi heyetince verildiği öğrenildi.

Eski hakim Süleyman Karaçöl ve eski savcı Muammer Akkaş hakkında dün gece yakalama kararı çıkartılmış, Karaçöl Kütahya'da gözaltına alınarak İstanbul'a getirilmişti.

BAŞIBOŞLUK
 // DADAŞ
Bir Ülkenin Adalet Sisteminde Deformasyon Varsa Bir Mahkeme Tutuklama Diğer Mahkeme Salıverme Kararı Uyguluyorsa Bu Ülkede Terör Olaylarının Hüküm Sürmesi Kaçınılmazdır. Kanun Aynı Kanun Suç Aynı Suç Ama Beyinler ve Yürekler Devlet Devlet Diye Atmıyorsa Hiç Kimse Kusura bakmasın Ama Polisi Maşa Olarak Kullanmayınız Polis Toplumun İçinde Ailesiyle Birlikte Risk Alıp Suçlu Yakalayacak Aklı Fikrı Başka Konularda Olanlar Suçluları Salıverecek vatandaşta Konudan habersiz Polis Görevin Yapmıyo Diyecek...
13 Eylül 2015 Pazar 11:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler