YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Orgeneral Akar: Hainler temizlendikçe TSK güçleniyor
Orgeneral Hulusi Akar 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı., "İçinden hainler temizlendikçe TSK daha da güçleniyor" açıklamasında bulundu.
Orgeneral Akar: Hainler temizlendikçe TSK güçleniyor
29 Ağustos 2016 / 17:06 Güncelleme: 29 Ağustos 2016 / 17:28

Orgeneral Hulusi Akar 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri  günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Akar mesajında, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gücünden hiçbir şey kaybetmediğini ifade ederek, hainler temizlendikçe TSK'nın daha da güçlü olduğunu ifade etti.

İşte Akar'ın o mesajı:

HAİNLER TEMİZLENDİKÇE TSK DAHA DA GÜÇLENİYOR

Menfur girişimden sadece günler sonra, hudutlarımızın ve komşu ülke insanlarıyla birlikte milletimizin güvenlik ve huzuru için hayati önemi haiz 'Fırat Kalkanı Harekatı'nı icra eden, aynı anda gemilerimizle mavi vatanı savunan ve uçaklarımız ile gök kubbeye Cumhuriyetimizin imzasını atan Türk Silahlı Kuvvetleri, gücünden hiçbir şey kaybetmediğini, içinden hainler temizlendikçe daha da güçlü olacağını göstermektedir.

Bilindiği üzere bu menfur hadiseye alanda ve yargıda tereddütsüz bir şekilde verilen cevap, hain birtakım emeller besleyenler için bir ibret vesilesi olarak tarihteki yerini alacaktır.

ORDUNUN HİÇBİR OLUŞUMUN ETKİSİ SÖZ KONUSU OLAMAZ

Ordumuzun teşkilat ve faaliyetlerinde, yasal hiyerarşi dışında hiçbir kişi ve oluşumun etkisi söz konusu olamaz. Dün ve bugün Türk Silahlı Kuvvetlerinin herkes tarafından bilinen en önemli vasfı disiplinidir. Bunun da temeli, ruhu 'mutlak itaat'tir.

Bundan asla taviz verilemez. Türk Silahlı Kuvvetleri, hiçbir yasa dışı yapı ve oluşuma geçit vermeden; ordu-millet bütünlüğü içinde sadece yüce milletimizin sevgisinden, güveninden ve yasalardan aldığı güç ile ülkemize ve milletimize hizmet etmeyi varlık gayesi saymaktadır.

TEK TERÖRİST KALMAYINCAYA KADAR MÜCADELEYE DEVAM

Milli birliğimize ve bölünmez bütünlüğümüze kasteden tüm terör örgütlerine karşı, Türk Silahlı Kuvvetleri, vatan topraklarında tek bir terörist kalmayıncaya kadar jandarma, polis ve korucularımızla omuz omuza masum hiçbir insanımızın kılına dahi zarar vermeden mücadeleye devam edecektir.

 // Yasinc006
Orduyu temizleyin daha cok fetö cü var bir tane fetö kalmasin da dahada güçlü ordumuz olsun... hadi hadi görelim yigitliginizi... Güçlü orduyu ancak düşman istemez...
30 Ağustos 2016 00:28
 // Mustafa yurtcu
ORDUMUZLA GURUR VE ONUR DUYUYORUZ...
29 Ağustos 2016 22:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler