YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Org.Berg, Başbuğ'la görüşmüş
Org.Berg, Başbuğ'la görüşmüş
18 Şubat 2010 09:33
3.Ordu Kumutanı Org. Saldıray Berk'in Genelkurmay Başkanı Org.İlker Başbuğ ile görüştüğü iddia edildi

HSYK'nın Erzurum Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Osman Şanal ve 3 savcının yetkilerinin alındığını açıkladığı saatlerde, Şanal tarafından Ergenekon şüphelisi sıfatıyla sorguya davet edilen 3. Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk'in Ankara'da olduğu ortaya çıktı.

Önceki hafta Genelkurmay'a 17 sayfalık bir sunum yaptığı öğrenilen Org. Berk, dün de Genelkurmay Karargâhı'na gelerek Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ile görüştü.

Dün gün boyu Genelkurmay Karargâhı'nda olan Org. Berk'in, Genelkurmay Adli Müşaviri Tuğgeneral Hıfzı Çubuklu ile de kendisine yönelik hukuki sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu belirtildi.
Sabah

Bir zamanlar'ı herkez hatırlıyor.
 // ibrahim çelikoğlu
Bizim desturumuz "demokrasi"dir.Amma:Demokrasi devletin düzenini düzelterek oluşur.Eskiden her kesim açık seçik cuntanın yanında yer alıyordu.Bunları saklayıp bir yerlere varamayız.Yapmamız gereken,cunta rejimini kazasız belasız bir daha geri gelmemek üzere bitirmemizdir.Bunuda millet meclisinde bir af çıkarıp,cuntacıları af etmekten geçmektedir.Anayasayıda öyle bir düzenle hazırlayıp,geri dönüşün imkansız olacağı bir duruma getirilmelidir.Gasp,adam öldürmen...
18 Şubat 2010 11:08
asker krallar
 // torun tombalak
Bu asker krallar ne zaman devredecek yönetimi bu millete gerçi Türk askerinin en önemli özelliği olarak mahkemeden; asker teslim olmaz vurgusu yapılmıştı ama keşke askeri konular hariç hiç bir konuya karışıp katılmasalar... Her konuşmada örnek aldığımız ingiltereye ,Almanya ya ,Amerika'ya benzeyeceksek benzeyelim artık ha bi de bizde niye bu kadar çok general var ya hiç savaş yaptığımız yok ki sürekli herkeze düşman gözüyle bakarken bile......
18 Şubat 2010 09:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler