YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ordu'da çok sayıda terörist öldürüldü
Ordu'nun Mesudiye İlçesi ile Sivas’ın Koyulhisar sınır hattı bölgesindeki kırsal alanda bir grup PKK’lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı, 6 teröristin etkisiz hale getirildi.
Ordu'da çok sayıda terörist öldürüldü
30 Eylül 2016 / 06:46 Güncelleme: 30 Eylül 2016 / 06:50

Ordu’nun Mesudiye İlçesi ile Sivas Koyulhisar sınır hattında arama-tarama faaliyeti yürüten güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında bu gece çatışma çıktı.

Yoğun sis ve yağmurun hakim olduğu bölgede çıkan çatışmada 6 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi. Sevk edilen takviye birliklerle abluka altına alınan bölgede zaman zaman çatışmaların sürdüğü kaydedildi.

Ordu’nun Mesudiye İlçesi’nde geçen 31 Temmuz’da PKK’lı teröristlerle, güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 3 asker şehit olmuş, 2 asker de yaralanmıştı.

Çatışmanın ardından kaçan terörist grubun etkisiz hale getirilmesi amacıyla Ordu’nun Gölköy-Mesudiye ilçeleri ile Tokat sınır hattında geniş kapsamlı arazi arama-tarama çalışması başlatılmış ve 1 PKK’lı terörist etkisiz hale getirilmişti.

Etiketler: ,
oyun büyük te. bizim CHP muhalefeti ne alemde
 // hursit dilaver
ordu nire, pKK ne..demek bir plan var.ve HAYAL GİBİ KİMSE UMURSAMIYOR AMA,ERMENİSTANIN KARADENİZE ÇIKIŞI YOK.aynen kürt petrollerinin akdenize türkiyesiz çıkışı için açılacak koridor gibi. elbet hatay'ı da delerek.bu arada akdeniz sahili eset nusayrilerine, orta bölge sünni müslimlere kuzey kürtlere ve ırak basra körfez ve denizi de şii irak/irana verlecek.hepsi devlet olacak.DİKKAT EDİN KAZIK, SÜNNİ IRAK VE SURİYELİLERE VE GÜNEYLE BAĞI KESİLECEK SÜNNİ TÜRKİYEYE..yani sünnileri boğma planı ...
30 Eylül 2016 Cuma 15:16
 // Doğruyol
Allahım her daim asker ve polisimizin yanında olsun inşaallah.Elleriniz dert görmesin arslanlar....
30 Eylül 2016 13:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler