YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oral Çalışlar: Bu bir darbe girişimidir
Gazeteci yazar Oral Çalışlar, 17 Aralık'ta başlayan ve bugün devam eden siyaset karşıtı operasyonlar için "28 Şubat darbesinden daha tehlikeli bir darbe girişimidir." dedi.
Oral Çalışlar: Bu bir darbe girişimidir
25 Aralık 2013 / 21:54 Güncelleme: 25 Aralık 2013 / 22:03

Radikal gazetesi yazarı Oral Çalışlar, savcı talimatlı derin operasyonlar için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çalışlar, CHP'ye oy verdiğini ama bu girişim karşısında herkesin net olmasını gerektiğini söyledi. Haber Türk TV'ye konuşan Çalışlar, yapılanların darbe girişimi olduğunu ve siyasi iradenin yanında durulmasıgerektiğini söyledi.

"28 Şubat'tan daha tehlikeli darbe"

AK Parti Hükümeti'nin demokrasi konusunda eksiklikleri olduğunu ama şu anda bunun zamanı olmadığı ve bütün hesapların bir kenara bırakılıp milli iradeye sahip çıkılması gerektiğini kaydeden Oral Çalışlar, "Bu bir darbe girişimidir. Hatta 28 Şubat darbesinden daha tehlikeli bir darbe girişimidir. Ben oyumu muhalefet partisine veriyorum ama bu yapılan bir darbe girişimi. Herkesin net olması gerekiyor" diye konuştu.

 

 

helalal olsun
 // mehmet pekmez
insanlık bu olsa gerek cocuktum dedem kimeoy verirseniz verin chp ye vermeyin derdi şimdi anlıyorum sizi solcu diye sevmezdim hakınızı helal edin dost kötü günde beli olurmuş siz yanlış yerde durmuştunuz biz de cemat:hizmet dedik bu kadar alçalacaklarını hiç beklemiyorduk tıpkı sizden beklemedigimiz gibi agzınıza saglık bu ülke için rabim doggruya yardım etsin yanlışta olanların da gönül gözünü açsınselamlar saygılar...
26 Aralık 2013 Perşembe 03:00
22:34
 // HELAL
Keşke her kes senin gibi, delikanlı ve dürüst olsa... Kim kimi satıp, arkasında vuruyor belli değil. Hele şu, geğirerek, hığkh... Elhamdulillah diyen sahte softirikler yok mu, israil uşağı münafıklar... İşte onlar. İnadına Ak parti, inadına Erdoğan!...
25 Aralık 2013 22:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler