YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Operasyonların arkası gelecek!
İslami kesimin önde gelen gazeteci ve yazarlarından Abdurrahman Dilipak, 17 Aralık'ta başlayan İstanbul merkezli operasyonlarının arkasının geleceğini savundu.
Operasyonların arkası gelecek!
20 Aralık 2013 / 01:30 Güncelleme: 20 Aralık 2013 / 08:06

İslami kesimin önde gelen gazeteci ve yazarlarından Abdurrahman Dilipak, 17 Aralık'ta başlayan İstanbul merkezli operasyonları 24 TV ekranında Betül Soysal Bozdoğan'ın sunduğu 24 Dakika programında değerlendirdi.

İşte Abdurrahman Dilipak'ın açıklamaları:

"Bu ilk etap, arkası gelecek"

"Eskiden darbeler ordu içerisinde yuvalanan bir çete tarafından gerçekleştiriliyordu ve silahlı kuvvetler buna aracı olarak kullanılıyordu. Şimdi bir cemaat yapılanması içersindeki bir kripto grup, bu defa polis üzerinden bir operasyon yapıyor. Bu işin daha ilk etabı. Bunun arkası da gelecek çünkü bu sadece Türkiye'de olup biten bir olay değil Amerika,İngiltere ve İsrail'in de işin içinde olduğu, sadece iktidarın değil bir adım sonrasında İHH'nın ve bazı İslami Vakıfların da hedef seçildiği uluslararası bir komplodan söz ediyoruz."
 
3 ayrı soruşturma aynı gün servis edildi
 
"Derin devletin asker üzerinden darbe yaptığı dönemden paralel devlet de denilen yapıların polis üzerinden operasyonlar yaptığı bir döneme geldik. Yakından baktığınız zaman olayların gerçekliği, arkasındaki komplonun gizlenmesi için bir bahane aslında. Bu soruşturma bugüne has birşey değil. 3 ayrı soruşturma ve 2012'lerde başlamış.. ama tam da bu günlerde üçü birden ve aynı yöntemlerle servis ediliyor."

15:39
 // n.s
Ben de seyrettim savci beyin dedigi gibi halk verecek cevabi...
20 Aralık 2013 15:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler