YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Operasyon aslında "Cemaat"i de hedef alıyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, dün sabah saatlerde başlayan operasyonu değerlendirdi.
Operasyon aslında "Cemaat"i de hedef alıyor
18 Aralık 2013 / 12:54 Güncelleme: 18 Aralık 2013 / 12:54

Türkiye'yi,özellikle de Başbakan'ı devreden çıkarma çabası olduğunu dile getiren Şentop, AK Parti'ye yönelen operasyonun, aslında cemaati de hedef aldığını dile getirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, son 1 yıla dikkat edilmesi gerektiğini söyleyerek, bu süreçte asıl amacın Başbakan Erdoğan'ı devre dışı bırakma çabası olduğunu söyledi.

Şenttop A Haber'de katıldığı canlı yayında, "Yeni bir paradigmayla yeni bir dünya kuruluyor. Bu süreçte Türkiye, kendi yerini tayin ediyor" dedi.

"Küresel aktör haline gelen Türkiye'yi,özellikle de sayın Başbakanımızı devreden çıkarma çabası var" diyen Şentop, "AK Parti'ye yönelen operasyon, aslında cemaati de hedef alıyor. Bu, onlara da zarar veriyor" dedi.

"AK Parti, sadece askeri vesayeti değil, bizatihi vesayetin kendisini tasfiye etmeye çalışmaktadır" diyen Şentop, Hakan Şükür'ün partiden istafası için de "şahıs üzerinden konuşmak istemem ama o istifa mektubu kollektif hazırlanmış bir metin gibi görünüyor" dedi.

13:52
 // Ama
Sonuna kadar başbakana destek olacagız ama yolsuzluk yapanında yanına kar kalmamalı. Eger bu yolsuzluk iddaları dogruyda yolsuzluk yapanlar en başta başbakana ihanet etmiştir. O zaman geregi yapılmalı....
18 Aralık 2013 13:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler