YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Onlar da korktu!
Beyoğlu'nda, kısa devre yapan yer altı kablolarına müdahale için çalışma başlatan itfaiye erleri, aniden yaşanan patlamayla korktu. Allah'tan patlama çok büyük olmadı...
Onlar da korktu!
29 Ekim 2010 / 15:17 Güncelleme: 29 Ekim 2010 / 15:51

Beyoğlu'nda, kısa devre yapan yer altı kablolarına müdahale için çalışma başlatan itfaiye erleri, aniden yaşanan patlamayla adeta ölümden döndü. Yerden yaklaşık bir metreye kadar yükselen alev nedeniyle yaşanan panik, kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay, Kabataş Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinde meydana geldi. Yer altı kablolarının, yağan yağmurun da etkisiyle kısa devre yapması üzerine yerden çıkan duman, vatandaşlar arasında paniğe neden oldu. Olay yerine çağırılan itfaiye ekipleri, dumanın çıktığı yere kazma ile vurdu. Kazma darbesiyle birlikte patlama yaşandı. İHA kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen patlama, 4 itfaiyeci arasında paniğe neden oldu. Patlamayla birlikte yerden yaklaşık bir metreye kadar yükselen alevden kaçan itfaiyecilerden biri hafif şekilde yaralandı.

Patlamanın ardından bölge emniyet şeridine alınırken, yol Dolmabahçe-Eminönü istikametinde trafiğe kapatıldı. Olay yerine gelen TEDAŞ görevlilerinin gerekli müdahaleyi yapmasının ardından trafik normale döndü. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler