YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Önce Başbakan ardından Gülen konuştu...
İstanbul'daki polis telsizlerinden 'Başbakan Recep Tayyip Erdoğan' ve 'Fethullah Gülen' konuşmaları duyuldu. Polis korsan müdahalenin nasıl ve kimler tarafından yapıldığını belirlemeye çalışıyor.
Önce Başbakan ardından Gülen konuştu...
20 Şubat 2014 / 14:30 Güncelleme: 20 Şubat 2014 / 14:41

Anadolu yakasında polislerin kullandığı telsiz frekansından ilk olarak AK Parti’nin seçim müziği duyuldu. Bunun üzerine polisler arasındaki muhabereyi yöneten yetkililer devreye girerek "Bu kanalda korsan yayın yapılmaktadır. Gereksiz yere mandallama yapanlar hakkında yasal işlem uygulanacaktır " şeklinde uyarıda bulundu ve ekiplerin söz konusu frekansı terketmeleri istendi. 

Uyarının ardından telsizden Erdoğan’ın 21 Aralık 2013’te Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı konuşmasından bir bölüm duyuldu..

Başbakan Erdoğan'ın ardından Gülen

Erdoğan’ın konuşmasından birkaç dakika sonra da aynı telsiz kanalından Fethullah Gülen’in sesi yükseldi.

Nasıl ve kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen müdahaleyle telsizlerden duyulan Fethullah Gülen’in konuşması 7 Şubat 2012 tarihinde bir internet sitesinde yayınlanmıştı. Yayınlanan konuşmaların, tarafların birbirlerini hedef aldığı konuşmalar olması dikkati çekti.

Bülent Ersoy da dinletilmiş

Öte yandan benzer bir müdahale de önceki gece yaşandı. O sırada görev başındaki polisler bu kez Bülent Ersoy’un bir şarkısını dinlemek durumunda kaldılar.

Müdahale edenlerin kimliği araştırılıyor

İstanbul Emniyeti geceyarısı 02.00 sıralarında telsiz frekansına kimlerin müdahale ettiğini belirlemeye çalışıyor.

13:38
 // ULUDERE KATLİAMI
Emniyete iti kopuğu alırsanız olacağı buydu. Yanlış istihbarat verip, Uludere katliamı yapanlar da bunlardır. Cemaatin ta kendisidir....
21 Şubat 2014 13:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler