YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ölüm nedeni belli oldu!
Ölüm nedeni belli oldu!
04 Şubat 2011 17:14
Önceki gün hayatını kaybeden sunucu Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ile ilgili ön rapor tamamlandı.

Adli tıp ön raporunda, Defne Joy Foster'ın kanında uyuşturucu madde bulunmadığı belirtildi. Rapora göre, Foster'ın kanında uyuşturucu maddeye rastlanmadı.

Ünlü sunucunun cansız bedeni, olayın ardından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Burada adli tıp tarafından hazırlanan ön raporda, ünlü sunucunun kanında uyuşturucu madde bulunmadığı bildirildi.

SOLUNUM YETMEZLİĞİ

Ayrıca raporda Defne Joy Foster'ın, doğrudan solunum yetmezliği şüphesiyle hayatını kaybettiği belirtildi. Raporda, Foster'in vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadığı da yer aldı. (Bugün)

yazık
 // ihsan ordu
yazık nedeni evli bir insan ve sabahlara kadar içiyor ve ardından barda hoşlandığı bir adamla onun evine gidiyor kendi evinde onu bekleyin küçük bir oğlu olduğu halde ve bir kocası yazıkki o kocaya onu yalnız bırakıyor ve bu nasıl bir özgürlüktür ki kim nerede ne yapıyor hiç önemli değil ve yatak odasında ölüm yakalıyor allah kimsenin başına böyle bir ölüm vermesin insan böyle bir durumda nereye gider orası din büyükleriniz bileceği iş deyip geçiyor...
04 Şubat 2011 17:09
!!!
 // mehmet durukan
küçük çocuğu var evli popüler bir isim, o kadar dans ve hareketten sonra sabahlara kadar barlarda içip orda rastladığı bekar birisiyle geceyarısı bekar evine gidiyor, üstelik astım hastalığı var. kazak bir kadınmış...
04 Şubat 2011 10:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler