YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öldürülen teröristin üstünden bakın ne çıktı!
Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde başlatılan operasyonda öldürülen 34 teröristten birinin boynunda haç işaretli kolye çıktı.
Öldürülen teröristin üstünden bakın ne çıktı!
28 Eylül 2015 / 14:48 Güncelleme: 28 Eylül 2015 / 14:52

Teröristler tarafından 24 Eylül’de saat 23.00 sıralarında 8'inci Jandarma Komando Alay Komutanlığı'na bağlı Ayvalık Jandarma Tabur Komutanlığı’na havan, roketatar ve uzun namlulu silahlar ile saldırıda bulunulmasının ardından saldırıya anında karşılık verilmiş ve sonrasında bölgede geniş kapsamlı operasyon başlatılmıştı.

rsr.jpg

25 Eylül’de de saat 05.40 sıralarında 3 noktaya eş zamanlı yapılan saldırıda kaymakamlık binası, emniyet müdürlüğü ve jandarma komutanlığına eş zamanlı olarak uzun namlulu silahlar ve roketatarlarla düzenlenen saldırıda çıkan çatışmada 34 terörist öldürülmüştü.

Operasyon sonrasında öldürülen teröristler kırsaldan toplanarak otopsi yapılmak üzere hastaneye getirildi. Hastaneye getirilen teröristlerden birinin boynunda haç işareti çıktı. 

rs1-450.jpg

İHA

gerçeği gör
 // kekocan
işte bunların gerçek yüzü budur.
selo denen cici çocukta öyle bunların hepsi ermeniye ,hiristiyana,uşaklık eden
köpekler cehenneme odun lazım bunların hepsini oraya göndereceksin zalimler için yaşasın cehennem...
28 Eylül 2015 17:32
 // cehcah
Sizii dinsizler sizi gibi ermeni tohumları sizi gibi zerdüşler.ittihad ı islam başınızı koparsın.cehennemlik zerdüş odunları.........
28 Eylül 2015 14:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler