YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öldürüleceğini arkadaşlarına söylemiş
İstanbul Sultangazi’de Gürcistanlı üvey anne Ekatarina O. ve anneanne İyola O. tarafından hunharca öldürülen 9 yaşındaki Fırat Sezer’in işkence gördüğünü, komşuları itiraf etti...
Öldürüleceğini arkadaşlarına söylemiş
30 Mart 2011 / 08:38 Güncelleme: 30 Mart 2011 / 08:40

Küçük Fırat’ın komşusu Hacer Teyfur defalarca polise giderek şikayete bulunduğunu söyledi. Bir arkadaşı ise beraber oyun oynadıklarını belirterek Fırat’ı şöyle anlattı: “ Fırat’ın vücudunda hep morluklar vardı. Onu öldüreceklerini söylüyordu.”

Bakkal Mehmet Sayım da küçük çocuğun babası gelmeden eve girmediğini ifade etti.  Öte yandan zanlı üvey anne Ekatherina O. ile annesi Viola O’nun çelişkili ifadeleri dikkat çekti.

Olay günü Fırat ile ‘pis elbiseleri’ nedeniyle tartıştığını söyleyen Ekatherina “Dışarı çıkmasına izin vermeyince bıçakla üzerime yürüdü. Bunun üzerine annem,bıçağı alıp Fırat’a sapladı” dedi. İyola’nun ise “Çekiçle Fırat’ın başına vurdum. Ağzından kan geldi, sonra  sesi kesildi. Ölmediğini anlayınca  bıçakladım. Sonra cesedi parçalayıp bebek arabasına koydum” dediği öğrenildi. Oğluna işkence yapıldığını bilmediğini iddia eden baba Necmi Sezer ise “Gerekirse cezayı biz veririz” dedi. (Star)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler