YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Olaylarla ilgili ilk ağızdan bilgi alacak
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı olaylarına ilişkin bilgi almak amacıyla sanatçı ve akademisyenlerin de aralarında bulunduğu 11 kişilik heyeti, parti genel merkezinde kabul edecek.
Olaylarla ilgili ilk ağızdan bilgi alacak
12 Haziran 2013 / 14:15 Güncelleme: 12 Haziran 2013 / 14:41

Alınan bilgiye göre, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 16.00'da parti genel merkezinde kabul edeceği heyettten, Gezi Parkı olaylarına ilişkin ilk ağızdan bilgi alacak.

Heyette yer alan kişilerin, toplumun geniş yelpazesini temsil etmesine öncelik verilirken, grupta öğrenci, akademisyen ve sanatçı gibi farklı meslek mensupları bulunuyor.

Sohbet ortamında gerçekleşmesi öngörülen görüşmede, Başbakan Erdoğan olaylarla ilgili düşüncelerini anlatacak ve grup üyelerinden olaylara ilişkin bilgileri ilk ağızdan dinleyecek.

Görüşmede, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik yer alacak.

Erdoğan, Hasan Kaçan ve Necati Şaşmaz'ı da kabul edecek

Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde ise Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek. Erdoğan'ın, bu sanatçılarla yapacağı görüşmenin de Taksim Gezi Parkı'daki olaylarla ilgili olduğu öğrenildi.

Perşembe günü Hülya Avşar ile görüşecek

Perşembe günü de kapatılan belde belediyelerinin AK Partili belediye başkanları ile bir araya gelecek Erdoğan, daha sonra Hülya Avşar ile görüşecek.

Erdoğan, cuma günü de AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Olağan Toplantısı'na başkanlık edecek.

 

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler