YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Olay Vekil Disiplin Kurulu'nda
Olay Vekil Disiplin Kurulu'nda
26 Aralık 2009 00:08
Ankara'da gece trafik kontrolüne takılan AK Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran polisle tartıştı. Kamuouyna da yansıyan görüntüler sonrası İşbaşaran Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran'ın,  tedbirli olarak kesin ihraç talebiyle Müşterek Disiplin Kurulu'na sevkine oy  birliğiyle karar verdi.

Polis içinde çeteler var açıklamasıyla gündeme gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran'ın, trafik kontrolünde polisle yaşadığı gerginliğin cep telefonuyla çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Şoförüne alkol testi yapmak isteyen polise küfürler ve hakaretler yağdıran İşbaşaran, Ankara Emniyet Müdürü'nün olay yerine gelmesi için aracıyla trafiği durduruyor. AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Feyzi İşbaşaran'ı, ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevketti.

İLGİLİ HABER:

Erdoğan'ı çıldırtan CD TIKLAYIN
 
 
utanmaz
 // hulusi şahin
bıde utanmadan sayın başbakanımızı karalıyor sen kımsın herkesın can ve malı önce cenabı ALLAHA EMANET sankı bızım canımız yokmu alışmısınız mıllet vekılı zırhhına yazıklar olsun bu işide boyle edene teşekkür edıyorum...
27 Aralık 2009 00:10
bu hükümet geldi geleli işkencenin çoğuna mahzar kaldık.
 // ibrahim çelikoğlu
Taze bir eti kokmuş etle karıştırırsanız,o etin tümü kokar.Bu partide ayni şekile sokulmuştur.Muhafazekarız diye haram para,helal para gibi kullanılır oldu.Bunda yarış üst düzeyde. TBMM'inde dahi kavga döğüş kara para üzerine.Küçüklüğümüzde bunları hep düyduk,dinledik."Birgün gelecek,haram para,helal para gibi kullanılacak"Demekki yanlız para deği."Helal insan,haram insanla bir çalışacak."Anayasamızda "laikdevlet"işte bundan konulmuştur.Herkez ren...
26 Aralık 2009 09:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler