YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Oktay Vural'dan operasyon açıklaması
Oktay Vural'dan operasyon açıklaması
14 Aralık 2014 16:53
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İstanbul merkezli düzenlenen operasyonla ilgili "İntikam duygusuyla, 17 Aralık haftası öncesinde, bu sürecin üstünü örtmek ve vatandaşın gerçekleri öğrenmesini engellemek amacıyla bu operasyon yapılıyor" dedi.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM’de basın toplantısı düzenledi ve 14 Aralık operasyonunu değerlendirdi. Vural, “İster yandaş olun, ister candaş olun, ister havuzcu olun ama bugün ceberut, baskıcı, dikta yönetim anlayışının siyasallaşmış yargı aracılığıyla haber alma özgürlüğümüzü elimizden aldığı bir günde, herkesi demokrasiden, özgürlükten, hukuktan ve dürüstlükten yana olmaya çağırıyorum" dedi.

Bugünkü operasyonun zaman ve hedef kitle itibariyle oldukça manidar olduğunu belirten Vural, “Bu operasyonun muhtevasını bilmiyorum ama 17-25 Aralık süreci içinde, rüşvet ve yolsuzluk çetesinin nüfuz ticareti yaptığını, kara para, haram para akladığını, saati ve çikolata kutularında milyon dolarları götürdüğünü basının göstermesini istenmiyor.

Bunların toplum nezdinde görülmesini engellemek için intikam duygusuyla ve 17 Aralık haftası öncesinde, bu sürecin üstünü örtmek ve vatandaşın gerçekleri öğrenmesini engellemek amacıyla bu operasyon yapılıyor" dedi.

 

DHA

18:19
 // Zafer
ellerinde tek argüman kaldı oda erdogan düşmanlığı bu çerçevede dün düşman olanlar bugün kenetlendiler. Ama unutmasınlar ki Tayyip Erdoğan sırını dağ gibi millete dayamış kim ne yapabilir ki....
14 Aralık 2014 18:19
17:41
 // vatandaş
sayın oktay vural bir seferde gerçekleri söyle ama belliki paralel yapı sizede istediklerini yaptıracak şekilde ses ve görüntü kayıtlarınıza sahip...
14 Aralık 2014 17:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler