YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öcalan'ın selamı yerin dibine batsın!
Samsunlu şehit astsubay İlhan Hamlı’nın annesi 76 yaşındaki Bedriye Hamlı, 'Öcalan'ın selamı yerin dibine batsın!' dedi.
Öcalan'ın selamı yerin dibine batsın!
19 Mart 2013 / 10:46 Güncelleme: 19 Mart 2013 / 10:48

Samsunlu şehit astsubay İlhan Hamlı’nın annesi 76 yaşındaki Bedriye Hamlı, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın “Öcalan, tüm Türkiye toplumuna selam ve saygılarını iletiyor” sözlerine, “Öcalan’ın selamı yerin dibine batsın” şeklinde tepki gösterdi.

Şehit annesi Bedriye Hamlı, Öcalan'ın selam göndermesine tepki göstererek, “Birileri bu ülkede aklını ve hafızasını yitirmiş olabilir ama biz ne aklımızı ne de hafızamızı yitirdik. Biz ülkemizin bağımsızlığı, kutsal vatan topraklarımızın bölünmez bütünlüğü, milli birlik ve beraberliğimiz uğruna en değerli varlığımız olan çocuklarımızı şehit verdik. Çocuklarımızın katilinin de kim olduğunu çok iyi biliyoruz. Ne acıdır ki şehit çocuklarımızın katili şımardıkça şımarıyor, utanmadan, arlanmadan Türkiye toplumuna selam ve saygılarını gönderiyor. Bu nasıl bir şey, bu nasıl bir yüzsüzlük anlayabilmiş değiliz. Şehit annelerinin ve Türk milletinin teröristbaşı Öcalan’ın selamına hiç ihtiyacı yok. Teröristbaşı Öcalan da, selamı da yerin dibine batsın. Ne adını duymak ne de selamını almak istiyoruz. Bu tür açıklamalardan da rencide oluyor, inciniyor, kahroluyoruz. Bu süreci asla kabul etmiyoruz” diye konuştu.

 

İHA

yanlis
 // misafir
baris surecinde yapilacak haber mi bu simdi ortami neden milliyetcilige buluyorsunuz ne gerk verdi boyle bir habere aklini celmis gibi oluyorsunuz. Birakin artik bu degersiz haberleri kutuplastirmayin daha fazla turkiye turklerin oldugu kadar kurtlerinde kardesleri daha falza ayristirmayin ben bile kosovadan anladim siz ya siz ......
19 Mart 2013 17:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler