YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öcalan affedilecek mi?
Öcalan affedilecek mi?
03 Eylül 2010 23:23
Devlet Bakanı Cemil Çiçek, 'terörist başı Abdullah Öcalan'ın affı kesinlikle söz konusu değildir.' dedi.

Devlet Bakanı Cemil Çiçek, gündemki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Kanal A'da yayınlanan Görüş Farkı programına katılan Çiçek, 'terörist başı Abdullah Öcalan için kesinlikle affın söz konusu olamayacağını vurguladı.

'Abdullah Öcalan'a İmralı'da farklı muamele mi yapılıyor? sorusuna Çiçek, 'Öcalan'a farklı muamele yapılmıyor. Bazılarının düşündüğü gibi Öcalan, sabah sporunu yapıp, zeytin ağaçlarının altında gezmiyor. Sincan F Tipi Cezaevi'nde, bir mahkum cezasını nasıl çekiyorsa, Öcalan da aynı şekilde cezasını çekiyor.' dedi.

Çiçek, Adalet Bakanlığı döneminde yaptığı bir konuşmayı hatırlattı ve şöyle dedi:

'Hiçbir hükümet, parlamentoda görev yapan hiçbir milletvekili terörist başının affına evet demez. Böyle bir sorumsuzluğu, vicdansızlığı kimse yapamaz. Terörist başı ile ilgili bir af kesinlikle söz konusu olamaz'dedi.

bu çiçek,nasıl çiçek???
 // ibrahim çelikoğlu
Birde Çiçek var ben güven duyamadım.Hep tutarsız olarak gördüm.Neden?Bilmiyorum.Özal zamanı emektar.Öcalan ı tanımıyormu?
İşe burnunu sokmasını istemedilermi?Bilmiyoruz..Bizim aklımızın aldığı Öcalan'ı af edenler bugün Ergenekonu yargılayanların suçlu olduğunu ortaya koyar.Glaudio'yu yüceltenlerdir.AB sürecinden rahatsız olan,Haçlı Seferlerinin mukaddesliğine inanıp yola çıkan kesim,Ergenekon ve Öcalan'ın yanındadır.Müslüman düşmanlığının bi...
04 Eylül 2010 03:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler