YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Obama, Erdoğan ve Putin'e böyle bakakaldı
Çin'de düzenlenen G20 zirvesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin'in aile fotoğrafı sırasındaki sohbeti ABD Başkanı Obama'nın da dikkatini çekti. Obama'nın iki lidere bakışı kameraya yansıdı.
Obama, Erdoğan ve Putin'e böyle bakakaldı
04 Eylül 2016 / 18:21 Güncelleme: 04 Eylül 2016 / 20:25

Çin'de düzenlenen G20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rus mevkidaşı Putin'in aile fotoğrafının çekildiği anlardaki sohbeti dikkati çekti. O esnada ABD Başkanı Obama'nın da iki lidere bakışı kameralara böyle yansıdı.

Çin'de düzenlenen 'G20 Liderler Zirvesi' dünyanın en gelişmiş ekonomilerine sahip 20 ülkesinin yanı sıra davetli ülkelerin devlet ve hükümet başkanlarını bir araya getirdi.

G20 Liderler Zirvesi'ndeki aile fotoğrafı çekiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yer aldı.

İki ülke arasındaki ilişkilerin düzelmeye başlamasının ardından dün G20 Zirvesi kapsamında yeniden bir araya gelen Erdoğan ve Putin'in aile fotoğrafı çekimindeki samimi sohbetini ABD Başkanı Barack Obama meraklı gözlerle izledi.

resized_e2df0-cf9deea41_2916_2.jpg

Mal mal bakmak
 // Rasim DUMAN
Solucan mı Selocan mı her ne halt ise, ömrü boyunca tek bu işe yaradı ; "mal mal bakmak" nasıl oluyormuş, böylece onun "güncellediği" tâbir ile gayet güzel anlatabiliyoruz artık. Bu arada, TÜRK-RUS yakınlaşmasının aile fotoğrafına aksetmesi için iki liderin de "çok arzulu" oldukları ve bu pozisyonu "bilhassa aldıkları" anlaşılıyor. Çin Devlet Başkanı'da yanlarında olsa idi, daha iyi olurdu....
04 Eylül 2016 Pazar 23:17
incirliğe de almanı sökmamışlar .ne guzel..
 // hursit dilaver
işte mal mal bakmak böyle ölur. şukurler ölsun yarabbim....
04 Eylül 2016 Pazar 19:57
ÖYLE MAL MAL BAKARSIN İŞTE
 // ARSLAN
Ülkemizde gerçekleşen G-20 zirvesinde Putin-obama baş başa görüşüyordu şimdi Putin-Erdoğan görüşüyor obama da mal mal bakıyor ben Erdoğanın yerinde olsam konuşurken ara sıra obamaya bakar gülerdim...
Resime baktığımda tercüman göremiyorum anlamadığım şey Erdoğan rusça bilmiyor belki putin türkçe konuşuyordur..!
Erdoğan umarım herşeye (da) deyip geçmiyordur..!...
04 Eylül 2016 Pazar 19:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler