YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O zanlı yakalandı
Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki bir evde silahla 4 kişinin öldürdüğü olayla ilgili aranan zanlı yakalandı.
O zanlı yakalandı
30 Aralık 2010 / 10:27 Güncelleme: 30 Aralık 2010 / 14:52

Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki bir evde anne, baba ve ailenin iki kız çocuğunun öldürülmesiyle ilgili aranan zanlı Y.Y.,İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalandı. Zanlı, Pendik'tesağlık kontrolünden geçirildi.

Akyazı Batakköyü Mahallesi'ndeki evde Erol Yıldız, eşi Hanife Yıldız ile kızları Özlem ve Elif Yıldız'ın silahla öldürülmesiyle ilgili aranan zanlı Y.Y., İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalandı. Önce havalimanındaki polis merkezine götürülen zanlı, ardından Perdik Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

Zanlı Y.Y.'nin Sakarya'dan gelen polis ekibine teslim edildi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki ailesini ziyarete gelen genç, anne ve babası ile 2 kız kardeşini silahla öldürülmüş halde buldu.

Antalya'da öğrenim gören üniversite öğrencisi Metin Yıldız, sabah saatlerinde Batakköy Mahallesi'nde oturan ailesini ziyarete geldi.

Eve girdikten bir süre sonra çığlık atarak dışarı çıkan Metin Yıldız'ın şokta olduğunu gören komşuları, 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede mahalleye gelen sağlık ekipleri Metin Yıldız'a müdahale etmeye çalışırken, evde 4 ceset bulunduğu bilgisini aldı.

Bunun üzerine polise haber veren sağlık ekipleri eve girdikleri sırada yoğun bir gaz kokusuyla karşılaştı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri de gaz kokusunun mutfakta açık bırakılan tüpten kaynaklandığını tespit ederken, çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Eve giren polis ekipleri ise Erol Yıldız, eşi Hanife Yıldız ile kızları Özlem ve Elif Yıldız'ın silahla öldürüldüğünü belirledi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, Metin Yıldız da polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.(AA)
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler