YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"O, 'vur' diyecek vurağız, 'öl' diyecek öleceğiz"
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, "Düne kadar 'sokaklara inmeyeceğiz' dedik ama artık burnumuza geldi. Bundan sonra genel başkanımızın dediği gibi. O, 'vur' diyecek vuracağız, 'öl' diyecek öleceğiz." dedi.
"O, 'vur' diyecek vurağız, 'öl' diyecek öleceğiz"
01 Nisan 2013 / 14:05 Güncelleme: 01 Nisan 2013 / 14:09

Türkkan, partisinin Kocaeli'nin Başiskele ilçesindeki programına katıldı.

Burada yaptığı konuşmada çeşitli konuları eleştirdi. Bundan sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin dediği gibi olacağını belirten Türkkan, şunları söyledi:

"Nasıl ki düne kadar 'biz sokaklara inmeyeceğiz, sokaklara çıkmayacağız' dedik ama artık burnumuza geldi. Bundan sonra sayın genel başkanın dediği gibi, sayın genel başkanın söyledikleri gibi. O, 'vur' diyecek vuracağız, 'öl' diyecek öleceğiz."

"Toprağın altı sizin, üstü bizim"

Başka toprak ve vatanlarının olmadığını ifade eden Türkkan, "Son vatan burası. Türkiye 780 bin kilometre kare. Türkler Anadolu'ya sıkıştırılmış. Bundan öte verecek hiç kimseye bir parçamız yok. 'Burası bizim toprağımız' diyenlere bir sözümüz var. Evet orası sizin toprağınız ama altı sizin toprağınız üstü bize ait." diye konuştu.

"Sokağa çıkın millete anlatın, 51 milletvekili ile yapabileceğimiz şeyler sınırlı"

Hiç kimsenin önümüzdeki seçimlerin belediye seçimleri olacağı gibi bir hesap yapmaması gerektiğini kaydeden Türkkan, konuşmasını şu cümlelerle tamamladı:

"Belkide seçimlere dahi kalmayacak MHP tavır göstermezse. Türkiye'de her konuşulanın 2 ay sonra gerçekleştiği bir döneme giriyoruz. Öcalan ile ilgili 'şerefsiz' diyenler, şereflerinden maalesef üzgünüm ama yoksun kalmak zorunda kaldılar. Şimdi 'namerdim' dediler mertliklerinden yoksun kalmaya başlayacaklar. Geçen akşamda eyaletten bahsettiler. Bakın eğer biz onun önünde durmazsak vatanımızdan da geri kalacağız. Benim sizden istirhamım sokağa çıkın, komşularınıza, akrabalarınıza, gelinlerinize, damatlarınıza, görümcelerinize hepsine gidin bunu anlatın. Eğer anlatmazsanız 51 milletvekiliyle bizim yapacağımız işler sınırlı."

 

CİHAN

Etiketler: ,
KALİTELERİ İYİCE ORTAYA ÇIKTI !
 // BATUHAN
Bir deli vur diyecek öbür deli vuracak.Bir deli öl diyecek öbür deli ölecek.Hangi çağda yaşıyoruz bu anlayış Mayalar da da yoktu.Bunlar etrafı Akpartinin eserleri ile sarılmış akrepler artık sonları geldi intihar edecekler....
01 Nisan 2013 Pazartesi 17:34
15:51
 // Ölmeye meraklılar!
O kadar ölmeye merakli isen git orta asyada öl! Sizin gibi sözde ve çıkarcı derin devletçilerin yaptıği zulüm gibi rusya da yıllarca asyalı türki kardeşlerimize zulmediyor nden oraya gitmiyorsunuz? Vicdanlı olup bir bakın her iki tarafta ölenlere. Zavallı anadolu çocuğundan başka ölen var mi? KIM KI BU KANİ AKİTİYOR VEYA BUNA SEBEP OLUYORSA ALLAH ONU IFLAH ETMESIN...
01 Nisan 2013 15:51
15:32
 // Hakan yılmaz
Ey efendi bırak bu vatan sakarya edebiyatını! Hepimiz bu vatanın bölünmesine karşıyız ve aynı zamanda faşist ırkçı politikalara da karşıyız. Bırakın kan üzerinden siyaset yapmaya ve kardeşi kardeşe kırdırmayı....
01 Nisan 2013 15:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler