YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O ülkeden PKK'ya özel üretim silah!
Almanya’nın PKK’ya özel son derece modern silahlar ürettiği ve bunları Hollanda’nın askeri kargo uçakları ile bölgeye sevk ettiği ortaya çıktı.
O ülkeden PKK'ya özel üretim silah!
05 Eylül 2015 / 10:52 Güncelleme: 05 Eylül 2015 / 11:03

Türkiye’nin İslamcı gruplara destek verdiği ve bölgeyi silahlandırdığı yönündeki kara propaganda içeride ve dışarıda tüm hızıyla sürerken, Vahdet, terör örgütü PKK’nın elindeki silahlarla ilgili şok bilgilere ulaştı.

KURYE, HOLLANDA KRALİYETİ!

Türkiye’yi kana bulayan PKK’nın arkasındaki Batılı güçler arasında sayılan Almanya, son olarak terör örgütü için aralarında ‘Bunkerfaust’ füzelerinin de bulunduğu son derece modern özel silahlar üreterek bunları Hollanda Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait kargo uçakları ile bölgeye sevk etti.

ALMANYA’DAN ‘PKK’ MODEL ROKETATAR!

Sevkiyatın güvenliği için Hollanda uçaklarını kullanan Almanya, PKK’ya teslim ettiği silahların kod numaralarını da ordu envanterinin dışında tutmayı tercih etti. Buna rağmen silahların menşeini gizleme gereği duymayan Almanlar, Bunkerfaust (BKF) füzelerinin PKK’ya teslim edilen modellerinin başına ‘DM-32’ kod numarasını ekledi. Buradaki ‘DM’ ibaresi,  ‘DeutschesMuster’ yani ‘Alman modeli’ anlamına geliyor.

rs1-433.jpg

‘DYNAMİT NOBEL DEFENCE’ ÜRETTİ!

Alman Dynamit Nobel Defence (DND) firmasının üretimi Bunkerfaust (BKF) füzeleri, federal hükümetin sıkı ihracat yönetmeliklerine tabi… Yine bu firmaya ürettirilen diğer silahlar ve bu silahların mühimmatlarını dünyada üretebilecek başka bir fabrika da bulunmuyor.

BUNUN HESABI VERİLMELİ!

Almanya’nın, bugün PKK teröristlerinin elinde olduğu teyit edilen silahlarıyla ilgili, geçtiğimiz yılın 15 Ekim’inde IŞİD bahanesiyle Peşmerge'ye gönderdiği sevkiyatın arkasına sığınabileceği sanılıyor. Her halükarda Almanya ve Peşmergenin uluslararası ve ikili anlaşmalar çerçevesinde durumdan birinci derecede sorumlu olacakları belirtiliyor.

rs2-124.jpg

İŞTE O LİSTE!

Almanya’nın bölgeye sevk ettiği silah ve mühimmatlar arasında son derece gelişmiş özel üretim, DM32 Bunkerfaust, Panzerfaust 3 (Pzf 3), Pzf 3 EX (DM10), Pzf 3 Alt Kaliber (DM18 / DM18A1), Pzf 3 UB (DM38), Pzf 3 UB-T (DM58), Pzf 3 (DM12 / DM12A1), Pzf 3-T (DM22), Pzf 3-BT, BKF (DM32) modelleri bulunuyor.

 

VAHDET

 // alman usülü
Domuzdan post , düşmandan dost olmazki ! Aslında en kısa zamanda liselerden güya seçmeli almanca dersinin de kaldırılması bunlara okkalı bir ders olur . . 1.Dünya savaşında bu almanların oyununa geldik.Hatırlayın......
05 Eylül 2015 19:25
 // Rasim DUMAN
Kandil'e yapilan ilk hava harekatinda, bu silah muhimmat ve techizatin tamami, kendileri icin ozel olarak insa edilen siginaklari ile birlikte imha ve tahrip edildi. Aziz milletimizin gonlu ferah olsun.Oyle eskisi gibi dag-tas bombalanip gelinmiyor. Gercek hedefler, tam isabetle ve "tamamen" imha ediliyor. Simdi canhiras bir sekilde "baris" cagrilari yapmalarinin sebebi bu. Canlari pek fena yandi, ve yanmaya da devam edecek....
05 Eylül 2015 15:55
 // Bilgeler Divanı
Gurbetçilerimiz alman bankalarından mevduatlarını çekip bizimkilere (Ziraat/Halk/Vakıf) aktarsa öyle güzel bir cevap olurki hemen tutuşurlar. Para ile operasyon bu avrupalı pisliklere sıkılan kurşundan daha etkilidir.Lafla, posbıyıkla, tesbih sallamakla,b ozkurt işaretiyle, sloganlarla bu iş olmuyor. Hadi millletim al sana İCRAAT.Yapın Seyredin !!!...
05 Eylül 2015 15:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler