YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O teröristlerden 1'i öldü
O teröristlerden 1'i öldü
21 Temmuz 2012 14:04
Sultangazi'deki polisle çatışma olayında yaralı ele geçirilen teröristlerden Hasan Selim G, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sultangazi'deki polisle çatışma olayında yaralı ele geçirilen ve 16 Haziran'da Gaziosmanpaşa'da polis memuru Zekeriya Yurdakul'un şehit olduğu silahlı saldırıyı gerçekleştirdikleri öne sürülen iki teröristten Hasan Selim G, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sultangazi'de dün seyir halindeki sivil asayiş ekipleriyle girdikleri silahlı çatışmada yaralı olarak yakalanan ve Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan teröristlerden Hasan Selim G, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Hasan Selim G'nin cenazesi, Cumhuriyet savcısının hastane morgunda yaptığı incelemenin ardından ambulansla Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Bu arada, aynı hastanede tedavisi süren teröristlerden Sultan I'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, dün yaptığı açıklamada, ''Gaziosmanpaşa'da yemek yerken saldırıya uğramak suretiyle şehit olan polis memurumuzun katillerini yakalayabilmek için devletimiz tüm istihbarat birimleriyle el ele vermek suretiyle İstanbul'da yoğun çalışmalara başlamışlardı. Saldırının faillerini bugün yaralı olarak ele geçirdik. Mevcut bilgiler, yeni bir eylem arzusuyla yola çıktıklarını gösteriyor'' demişti. AA

 

Beter olsunlar
 // Asi Yıldırım
Polisle çatışmaya girip yaralanınca sedyede bile salyalarını akıtıp bağıran o kadın teröristte ölür inşallah bunlardan başka türlü kurtulamayız tedavi et yatır besle sonra yine hainliğe devam edecekler...
21 Temmuz 2012 22:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler